Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál első alkalommal...

Nőgyógyásznál első alkalommal mi történik, ha szűz vagyok?

Figyelt kérdés
16 vagyok és el kéne menni vizsgálatra nőgyógyászhoz.szerintem ideje. mi fog történni?még szűz vagyok. kicsit tartok tőle,h vmi bajomvan...:S
2009. ápr. 10. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen "bajra" gondolsz?
2009. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj nm tudom.annyi para lehet.kicsit aggodom:S bárlehet h ez beteges h ugymegyek oda h biztoabaj, mermértlenne. tünetem nincsvégülis. rendesen megisjön.stb.csak áltban első nap nagyon görcsölök..de persze másnálisvan
2009. ápr. 10. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam 14 évesen,szűzen nődokinál. És mivel szűz voltam, hátulról vizsgált -.-

Kellemetlen volt nagyon, de kibírható. Persze nekem sem volt semmi bajom, remélem neked sem lesz!

2009. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hátulról vizsgált? Vagy vicc, vagy csak én nem értem?
2009. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicc, elvileg szűz lányokat végbélen keresztül szoktak vizsgálni, már ami a dolog manuális ("nyomkodós") részét illeti. Kenetet persze, ekkor is rendesen vesznek, hüvelyből, ha netán folyás van, vagy egyéb panasz. Nekem ilyenben nem volt részem, de barátnőmet is így vizsgálták anno.
2009. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a hátulról vizsgálósat :)

Bocsi,hülyén fogalmaztam,tehát igen,végbélen keresztül.

2009. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég rosszul hangzik, már bocs. Jó, hogy túl vagyok a szüzességen. Én nem vállalnám be. De mit tud onnan kitapintani? Nincsenek "messze" onnan a belső szervek?
2009. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!