Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres pisilés, közben fájdalom...

Véres pisilés, közben fájdalom,5percenkénti pisilési inger. Ez felfázás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű. Mindenképpen menj orvoshoz!
2009. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már véreset pisilsz akkor már nagy gondd lehet!én is voltam felfázva,és pisilési ingerem is volt.de nálam néhány alkalmas kamillás ülőfürdő segített!de ha vér van akkor sürgösen menj el orvoshoz!!én azt tenném!
2009. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a cikket találtam neked, remélem kicsit segít.

Orvoshoz mindenképpen menj el, minél hamarabb!


Jobbulást kívánok.

2009. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van most:S ma jött ki.... Csak tudnám hol találok én nődokit húsvétkor Komlón....
2009. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor az ügyeletre megyek, nem nődokihoz. (Pécs).

Vagy az urológia is jó, de minél előbb, mert ez nagyon gyorsan alakul ki és rosszabb lesz. Nekem már volt, hogy olyan volt a pisim, mint a vörösbor!

Szóval én már ha kicsit is érzem, rohanok a dokihoz, mert pár óra alatt rengeteget romlik az állapotom. Ja és 4-5 liter folyadék min / nap., de most hirtelen igyál meg min félk litert és fél óra múlva megint.

2009. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Szia!Mindenképpen konzultálj egy urológussal,mert nem kis gond.Javaslom a pásztortáskateát mezeizsurlóteával,napi 2 csészével,de mindenképp kell,hogy megnézzen egy osvos!
2009. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!