Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Véres pisilés, közben fájdalom,5percenkénti pisilési inger. Ez felfázás?

2009. ápr. 10. 12:07  Privát üzenet  

A válaszok
Nagyon valószínű. Mindenképpen menj orvoshoz!

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2009. ápr. 10. 12:09 Privát üzenet
Ha már véreset pisilsz akkor már nagy gondd lehet!én is voltam felfázva,és pisilési ingerem is volt.de nálam néhány alkalmas kamillás ülőfürdő segített!de ha vér van akkor sürgösen menj el orvoshoz!!én azt tenném!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2009. ápr. 10. 13:13 Privát üzenet

[link]

Ezt a cikket találtam neked, remélem kicsit segít.

Orvoshoz mindenképpen menj el, minél hamarabb!

Jobbulást kívánok.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2009. ápr. 10. 13:26 Privát üzenet
Nekem is ez van most:S ma jött ki.... Csak tudnám hol találok én nődokit húsvétkor Komlón....

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2009. ápr. 10. 21:01 Privát üzenet

Én ilyenkor az ügyeletre megyek, nem nődokihoz. (Pécs).

Vagy az urológia is jó, de minél előbb, mert ez nagyon gyorsan alakul ki és rosszabb lesz. Nekem már volt, hogy olyan volt a pisim, mint a vörösbor!

Szóval én már ha kicsit is érzem, rohanok a dokihoz, mert pár óra alatt rengeteget romlik az állapotom. Ja és 4-5 liter folyadék min / nap., de most hirtelen igyál meg min félk litert és fél óra múlva megint.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2009. ápr. 11. 23:01 Privát üzenet
Szia!Mindenképpen konzultálj egy urológussal,mert nem kis gond.Javaslom a pásztortáskateát mezeizsurlóteával,napi 2 csészével,de mindenképp kell,hogy megnézzen egy osvos!

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2009. ápr. 14. 16:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma reggel arra ébredtem hogy belenyilal a fájdalom a makkomba. Lehet a felfázás egyik tünete?
Felfázás miatt lehet lábba kisugárzó fájdalom? Fáj a derekam és jobb oldalon csipőtájékon.
Gyakori vízelési inger, az ánusz és a herék közötti gát fájdalma. Esetleg az ánusznál belső fájdalom. Lehetséges, hogy felfázás? Vagy esetleg valami más?
Milyen betegségre utalhat a visszatérő alhasi, és heréknél érezhető fájdalom? Lehet ez felfázás miatt, vagy valami más?
Létezik hogy menstruációs fájdalom a derékba-vesetájba sugárzik? Mert úgy fáj a vesém körül :S nemtom h felfázás-e mert még nem voltam, és pisilni se kell sokat, meg nem is fáj.
Alhasi fájdalom lehet a tüszőrepedés miatt, középidőben? Felfázás szerű, húzó érzés és enyhe görcs.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!