Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevettem párat a Prosztamul...

Bevettem párat a Prosztamul uno tablettából és megnőtt a mellem, lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Mivel rajta volt hogy magas-e vitamin tartalma van bevettem pár szemet (persze nem egyszerre) és a mellem nagyobb let.t.17 éves vagyok és most nem tudom hogy úgy 3 év várakozáss után a mellemnek pont most jutott eszébe nőni...vagy a tablettában lévő anyagok mondjuk a tökmagolaj segített?
2011. aug. 8. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A prosztamol uno nem nőknek való. Ha csak nincs prosztatád....
2011. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy? MIért szedsz ilyet? (úgy tudtam, h pasiknak való, de nem avgyok mostmár ebben biztos, javíts ki, ha nem így lenne) Amúgy 17 éves korban sztem nőhet hirtelen:) És nemcsak ettől, hanem mert pl többet eszel, vagy más összeállításban. és 20 éves csaj avgyok, és most egészségesebben eszek és többet, és már nem vagyok az a kis gebe, aki voltam, a melleim is kezdenek kikerekedni:) Úgyhogy iylen dolgoktól is lehet:)
2011. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért bizonytalanmodtam el amúgy, mert a nőknek is van prosztatájuk, scak nem úgy hívják.. vmi orvosi rovatban találtam, de meg nem mondom már, h hol:S:S
2011. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül hirdetik ezt férfiak a reklámban...
2011. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tökmagolaj meg természetes összetevők vannak rajta nő vagyok nem az enyém nem én vettem csak beszedtem párat
2011. aug. 8. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy.
2011. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!