Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladásom van?

Petefészek gyulladásom van?

Figyelt kérdés
Kb.1-2 napja érzek enyhe szúró bal alhasi fájdalmat és van egy nagyon kis mennyiségű folyásom is aminek néha érzek kellemetlen szagát de nem vészes..nem annyira büdös és csak akkor lehet érezni ha nagyon szagolgatom a bugyim..ha nem kezdtem volna el észre se lehetett volna venni.
2011. aug. 11. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy kiderüljön mi bajod van, orvoshoz kell menni.
2011. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos éppen nyaralok.Nem tudok orvoshoz menni csak 2 hét múlva.
2011. aug. 11. 12:22
 3/6 anonim válasza:
Nekem is ilyenem volt elmentem az orvoshoz és petefészek cisztám volt.... sajnos nekem olyan körülmények voltak hogy az egész petefészkemet ki kellett szedni... de nem biztos hogy neked ez a bajod ez csak egy lehetőség. Menj el orvoshoz az a biztos.De ez csak akkor lehet ha a fájdalom erősödik és állandó.Nyugi. :)
2011. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja és ha az lenne azok nagy részben magától felszívódik és csak gyógyszert kapsz :)
2011. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.:)A hasfájásom most már szinte teljesen elmúlt.Viszont nem tudom eldönteni,hogy a folyásom még mindig kellemetlen szagú vagy most már csak azért érzem mert egész nap a bugyimon áll(ez lehetséges?!:$)bár próbálom sűrűn cserélni a fehérneműmet.Te akkor is érezted a kellemetlen szagot ha pl. pisiltál?Vagy csak ha nagyon közelről szagolgattad a bugyid?Lehet már csak beképzelem a dolgot mert túl sok rémisztő sztorit olvastam az interneten.
2011. aug. 13. 22:20
 6/6 anonim válasza:
Ha elmúlt akkor lehetséges hogy csak beképzelted vagy fertőzés majd ha hazaértetek menj el a biztonság kedvéért nőgyógyászhoz nem lesz itt semmi baj :)
2011. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!