Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pánikbeteg lennék? (Kérdésed...

Pánikbeteg lennék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ha elmegyek a barátomhoz mindig félek, hogy nem tetszik nekik, hogy oda járok. Mindig hasmenésem van ha hozzájuk megyek. Vagy ha olyan helyre megyünk ahol ők is ott lesznek. Minden bajom van ilyenkor. Na meg iskolában is mindig hasmenésem van. Az otthoni környezetben semmi bajom.Mamáéknál mikor ott voltam ott is folyamatosan hasmenésem volt.Ahogy haza értem semmi bajom nem volt.Ha nem pánikbetegség akkor mi?! =/
2011. aug. 12. 10:39
 1/3 anonim válasza:
szerintem mikor barátodhoz mentél ideges voltál és hasmenésed volt emiatt, utána meg már annyira féltél hogy hasmenésed lesz ha elmész otthonról, hogy jött az idegességtől akkor is.
2011. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem pánikbetegség, annak mások a tünetei.

A leírtak alapján nem szervi oka lehet, de azért fordulj dokihoz, egy hasi ultrahang nem árthat...

Nekem is volt régen hasonló problémám, de megoldódott magától. Én is végigjártam az orvosokat, aztán mondták, hogy semmi bajom nincs.

Mindenképp lelki eredetűnek saccolom, de hogy ezzel mit lehetne kezdeni...

2011. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmegyek majd orvoshoz. :) már amugy is terveztem de nem tudom félek, hogy kórházba fognának kivizsgálásra :D
2011. aug. 12. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!