Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vaginanyílásom és az ánuszom...

A vaginanyílásom és az ánuszom között a bőr mintha gyulladt lenne, érintésre érzékeny és egy vékony csíkban kidudorodik. Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
Jobban nem tudom leírni, de nagyon zavar. Legkorábban hétfőn tudok csak nőgyógyászhoz menni.
2011. aug. 13. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen gondom és kíváncsi vagyok rá nagyon :$
2011. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem lehet aranyér? Milyen hosszú csik? Valami fertőzéstől is lehet. Én is kiváncsi lennék a válaszokra, mert szülés óta mensi előtt hasonlóval küzdök
2011. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb 1-1.5 cm feltorlódott bőr az ánuszomtól felfelé, ami eddig nem volt ott. Maximum egy hete kezdődött valami, de csak pár napja kellemetlen. Reméltem, h elmúlik magától.
2011. aug. 13. 00:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, h nem aranyér, de annyál úgy tudom, egy ér dudorodik ki. Én csak bőrt látok, alatta minden oké.
2011. aug. 13. 00:27
 5/10 anonim válasza:
Nem vagyok otthon a témában, de egy műsorban láttam, hogy nőknél előfordulhat fertőzés, ha nem elölről hátra felé használják a wc papírt.
2011. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hallottam már erről én is, mindig is elölről hátra használtam.
2011. aug. 13. 00:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Vaginanyílás, na ne nevettess már, nem inkább hüvely bemenet? Férfiként szemet szúr.. amúgy lehet róla szó, hogy aranyér.
2011. aug. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De, tudtam, h nem jó kifejezést használok, csak az nem jutott eszembe. Gondoltam, most elmegy az is, ha legalább érthető.
2011. aug. 13. 01:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy elterjedőben lévő probléma, és a tangabugyi divatja főbűnős benne. Nem tudom biztosan (olvastam, de lefelejtettem), de azt hiszem gombás fertőzéstől van.
2011. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*lefelejtettem=elfelejtettem
2011. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!