Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy menjek így a vízbe?...

Hogy menjek így a vízbe? Tamponnal gondok vannak.

Figyelt kérdés

Tengerhez megyünk 7 napra, és valószínűleg pont azon a napon jön meg mikor oda érünk, és szeretnék bemenni a vízbe, sose voltam még tengerparton.

Tampont sajnos nem fogok tudni használni, mindegy az most, hogy miért..:)

Remélem valaki tud valami tippet adni, előre is köszönöm!:)


2011. aug. 13. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyél fel egy sortot a bugyidra,úgy napozhatsz, de úszkálni nem nagyon fogsz tudni sajnos.
2011. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem értem miért lenne gond a tampon. esetleg beteg leszel tőle? (vannak olyanok, akik egyszerűen nem bírják). más megoldás nincs, napozni még oké, úszkálni nem fogsz tudni.


tamponnal viszont tök normális. én idén a nyaralás alatt végig használtam, semmi gondom nem volt.

2011. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Tamponnal sem anélkül nem mennék a vízbe. A tampon kihúzószála szépen felvezeti a kórokozókat a nyitott méhszájhoz, ami olyan csúnya fertőzést kaphat, hogy aztán még kisbabád sem lehet! Ha menstruálsz, marad a napozás.
2011. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel mehetsz vízbe, ha fel tudod helyezni:

[link]


[link]

Lehetőleg előtte vedd meg, így lesz alkalmad gyakorolni.

Akik használták, azt mondják, ritkán kell cserélni, akár egész nap is fent maradhat, még nagyon erős vérzésnél is megbízható. Semmi nem megy se ki, se be.


Egy próbát megér. :)

2011. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem cserélni, hanem üríteni és kimosni, mivel ez újra és újra használható évekig.
2011. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Akkor marad a napozás.

Szűz vagyok még, és nem vagyok képes felhelyezni a tampont, tudom elég béna vagyok..(fáj stb)

kb 3 napig vérzek erősebben, utána már csak kis barna pecsételő vérzésem van, gondolom akkor sem szabad még vízbe mennem (akkor már csak tisztasági betétet használok)

2011. aug. 13. 11:57
 7/7 anonim ***** válasza:
h ilyenkor a tampon jobb
2011. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!