Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg lehet ingyenes termékm...

Tényleg lehet ingyenes termékmintát kérni?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen az oldalon írják. És valóban 100 %-ig ingyenes?


2011. aug. 13. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel termékminta, nem hazudtolhatják meg önmagukat. Kötelesek ingyen eljuttatni hozzád, ha felajánlják. Milyen üzletpolitika lenne már az, ha népszerűsíteni akarja valaki a termékét és azért is pénzt kérne, ráadásul egy ilyen nagy cég nem rontaná el a hírnevét.
2011. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja ingyenes én egyszer a mamám címére küldettem poénból
2011. aug. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én is rendeltem, többször is tőlük, és megjött :)

Még a férjem nevére is, az is ideért :D

asszem ,1 hónapban max. 1 csomaggal küldenek (4 tampon van benne, az oldalon Te választhatod ki, melyik félét kéred), aztán köv. honapban megint kérhetsz, huh, de ez nem bizti, nézd meg az oldalon. Ha nem lehet,akkor ugy csináld, h másik e-mail címedet irod be,nem baj, ha ugyanaz a cim és a név...és akkor nem kell annyi tampont venned...)

2011. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a papám,apúm,mamám nevére is rendeltem tök vicces volt de megjött! Ja és annyit rendelsz amennyit akarsz!
2011. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!