Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Kecskeméten ki jó nőgyógyász? Babát szeretnék és olyan kéne aki nem kezd el rögtön ugatni ha meglátja hogy nem vagyok 50 kiló!

2009. ápr. 13. 16:03  Privát üzenet  

A válaszok
dr. Altorjay Balázs. Nagyon rendes, nagyon precíz. Nekem mensi kimaradásom volt a súlyom miatt. Nem szidott le, mindent elmagyarázott. Én csak őt tudom ajánlani.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2009. ápr. 13. 16:11 Privát üzenet

az az orvos nem jó dolgában fog kiabálni, megvan az oka h miért kiabál veled ha nemvagy 50kg

a gyereknek is kell 1 meghatározott kg, szóval gondold csak át.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2009. ápr. 13. 16:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat,de azt hiszem félre értettük egymást,JÓVAL több vagyok mint 50kg!!

# 3/6Időpont 2009. ápr. 13. 16:56 Privát üzenet
értem, máskor fogalmazz érthetően

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2009. ápr. 13. 17:12 Privát üzenet

Vannak ilyen orvosok sajnos....

Egy ismerősöm is nagyon meghízott a terhesség alatt, és azt mondta neki a doki, ha eléri a 100 kilót, nem vállalja el. 104 kiló lett végül, de attól még nem maradt benne a baba :D

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2009. ápr. 17. 21:42 Privát üzenet

Ez olyan szomoru, hogy orvosok igy allanak az emberekhez :(

Nekik Pont segiteniuk kellene.

En a 11 heten mereckedtem eloszor 110.20 kg voltam(a sok rosszullet miatt fogytam kb 4-5 kg-t) es nem mondtak semmit.A 20. heten mar "csak" 104kg voltam.

Alapvetoen kecskemeti vagyok, de most kulfoldon elek.

Olyan rossz hallgatni, hogy milyen csunyan bannak a kismamakkal aki nem 50 kg :(

Az emberi ertekek nem a sulytol es a ruha merettol fuggenek.

En kitartas tivanok Neked es ne add fel az orvos keresest.Biztos talasz valakit aki nem csak szakmailag de emberileg is erdemes arra, hogy megengedd neki, hogy a csoda reszese legyen amikor a babad megszuletik.

Sok sikert a babohoz egy szinten tulsulyos 22 hetes kismama

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2009. okt. 15. 18:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdekelne hogy Pataky István nőgyógyász Kecskeméten, mennyit kér egy magánrendeléséért?
Kecskeméten hol rendel szerdánként nőgyógyász? Sürgős!
Ki a legjobb nőgyógyász Szolnokon (esetleg Kecskeméten) aki az állandóan visszatérő hüvelygombámat tudná hatásosan kezelni?
Milyen jó nőgyógyász van Kecskeméten?
Kecskeméten TB-s nőgyógyász?
Ki jó SZTK-s nőgyógyász Kecskeméten?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!