Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kecskeméten ki jó nőgyógyász?...

Kecskeméten ki jó nőgyógyász? Babát szeretnék és olyan kéne aki nem kezd el rögtön ugatni ha meglátja hogy nem vagyok 50 kiló!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
dr. Altorjay Balázs. Nagyon rendes, nagyon precíz. Nekem mensi kimaradásom volt a súlyom miatt. Nem szidott le, mindent elmagyarázott. Én csak őt tudom ajánlani.
2009. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

az az orvos nem jó dolgában fog kiabálni, megvan az oka h miért kiabál veled ha nemvagy 50kg

a gyereknek is kell 1 meghatározott kg, szóval gondold csak át.

2009. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,de azt hiszem félre értettük egymást,JÓVAL több vagyok mint 50kg!!
2009. ápr. 13. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
értem, máskor fogalmazz érthetően
2009. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Vannak ilyen orvosok sajnos....

Egy ismerősöm is nagyon meghízott a terhesség alatt, és azt mondta neki a doki, ha eléri a 100 kilót, nem vállalja el. 104 kiló lett végül, de attól még nem maradt benne a baba :D

2009. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ez olyan szomoru, hogy orvosok igy allanak az emberekhez :(

Nekik Pont segiteniuk kellene.

En a 11 heten mereckedtem eloszor 110.20 kg voltam(a sok rosszullet miatt fogytam kb 4-5 kg-t) es nem mondtak semmit.A 20. heten mar "csak" 104kg voltam.

Alapvetoen kecskemeti vagyok, de most kulfoldon elek.

Olyan rossz hallgatni, hogy milyen csunyan bannak a kismamakkal aki nem 50 kg :(

Az emberi ertekek nem a sulytol es a ruha merettol fuggenek.

En kitartas tivanok Neked es ne add fel az orvos keresest.Biztos talasz valakit aki nem csak szakmailag de emberileg is erdemes arra, hogy megengedd neki, hogy a csoda reszese legyen amikor a babad megszuletik.

Sok sikert a babohoz egy szinten tulsulyos 22 hetes kismama

2009. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!