Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg van ilyen erotikus...

Tényleg van ilyen erotikus masszázs?

Figyelt kérdés

Állítólag Magyarországon csak 3 férfi tanulta, hónapokat kell várni mire fogad.

Az egész kb fél óra. Annyiból áll, hogy egy férfi szinte csak kielégít. De annyira "jó keze" van hozzá, csak a nők megtanulhatják mind a 3 orgazmust, a "masszázs" alatt pedig elélveznek kb percenként.

És ez utána is fennáll, csak 1x kell "megtanulni". Tehát elmész 1 ilyen masszázsra és utána akár percenként is elélvezel szex közben.

Ezt egy ismerősöm mesélte nekem.


Tényleg létezik ilyen?


2011. aug. 14. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

én nem hiszek ebben.


zuhanyrózsával tényleg minden másodpercben elélvezhetsz, multiorgazmust ki lehet vele váltani, meg még egyéb rezgő játékszerekkel, de az nem olyan kielégítő, mint egy igazi orgazmus.

egy férfi meg nem tudja olyan gyorsan rezegtetni a kezét, nyelvét, hogy ilyet okozzon, meg amúgy sem egy nagy szám a multiorgazmus.

sokkal erőteljesebb egyetlen igazi.

2011. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem erre vagyok kíváncsi. Én nem mennék el egy ilyen masszázsra, inkább legyen 1 orgazmusom, de az tényleg ütős :P
2011. aug. 14. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!