Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tipp menstruáció alatti...

Tipp menstruáció alatti iszonyatos derékfájásra? Megmozdulni is alig bírok. Mitől fájhat ennyire?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak néha szokott lenni az első napon és inkább csak az ülőgumóim...

Állítólag magnézium tabletták jók ilyenkor, de én még erre a célra nem próbáltam, passz.

2011. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Diclofenac tablettát (gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító /+ enyhén izomlazító/).Nekem bevált.Ha nagyon fáj, akkor Algopyrin+Diclofenac kombináció garantáltan beválik.
2011. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Fogalmam sincs, de ugyan így vagyok ezzel. Általában 2 nap alatt elmúlik.Szoktam masszírozni,gyógyszert is veszek be,hogy mi használ,azt nem tudom, de elemúlik.
2011. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Nekem is általában csak az első két nap ami nagyon vészes, azt most kihúztam Cataflammal :) Köszi még egyszer :)
2011. aug. 17. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!