Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Mit csináljak? 13/L

SOS! Mit csináljak? 13/L

Figyelt kérdés

A hüvelyemnél vagyis a kisajkaimnál fáj-viszket decsak az egyik oldalon. Még nem voltam fiuval szóval nem tudom mitől lehet. Ez lehet esetleg kidörzsöléstől, vagy hasonló? Ha jól emlékszem régebben már volt hasonló bajom egyszer de az elmult magától. Rendesen szoktam tisztálkodni és ma még megid mostam direkt ott lent hogy elmuljon. Anyukámnak nem akarok szólni nemis fogok, orvoshoz meg nem is szeretnék menni. Házilag kezelni vagy ilyesmi?

Előre köszi a válaszokat!


2011. aug. 15. 14:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben szólni kéne Anyukádnak és orvoshoz menni, mert nem tudod mi az, és mitől van. Ne halogasd, mert rosszabb is lehet.
2011. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Miért nem szólsz anyukádnak?Ez nagy hülyeség, mert lehet olyan bajod van amin csak orvos segíthet.

Egyébként ez lehet egy sima gombás fertőzés, amit 3 nap alatt ki lehet kezelni.Elkaphatod ha idegen helyen le ülsz a wc-n, vagy strandon...stb.

Szólj anyukádnak mindenképpen.

Én is rendszeresen tisztálkodom, de már velem is megesett, ez nem szégyen, mert sajnos előfordul..

Az a lényeg, hogy szólj anyudnak, mert a canesten kombi az nem 2 forint!!

2011. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A viszketés lehet gombás fertőzéstől (nem kell pasi hozzá hogy elkapd,mindenki átesik ezen),arra Canesten krémet kell használni,lehet kapni a patikában vény nélkül. Ha esetleg rosszabb lesz,utalhat hüvely fertőzésre,de ahhoz nőgyógy kell,mert antibiotikumot ír fel. De anyukádnak szólj erről!
2011. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De ez olyan ciki. Nem akarok szolni neki.
2011. aug. 15. 14:59
 5/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, és nem szégyen! Ilyen bárkivel történhet. Nem csak szex miatt lehet fertőzést kapni.
2011. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem ciki!! szólj neki nyugodtan!

(3.)

2011. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

De mit mondjak????

Szia anya fájmeg viszekt ott lent? Micsinájjak?

Inkább elásom magam, anyukámmal nem szoktunk ilyenekről beszélni... Nekem halálosan ciki.orvoshoz meg nem akarok menni semmi féle képpen

2011. aug. 15. 15:04
 8/24 anonim ***** válasza:
"Anya, valami gond van a puncimmal, (vagy ahogy Te nevezed), jó lenne elmenni orvoshoz."
2011. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha nem mész orvoshoz, rosszabb is lehet, amit már nehezebb kezelni.
2011. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ne félj, az orvos csak segíteni akar, nem akar Neked rosszat. Nálad fiatalabb lányoknak is szükségük lehet arra, hogy nőgyógyászhoz menjenek, sőt, már csecsemő lányokat is visznek gyereknőgyógyászhoz, ha olyan bajuk van.
2011. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!