Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égtetek már be valamivel a...

Égtetek már be valamivel a mensitek alatt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem jellemző

22/L

2011. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen amikor fizettem akkor kirántottam 1 tampont a táskából és ott volt 3 férfi is mögöttem, nem voltam piros á dehogy:)))
2011. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző! Ilyen tampon kirántóst egy osztálytársnőm csinált anno középsuliban a folyosón. Az mindennél cikibb volt, ugyanis ő nagy léptekkel ment a folyosón, miközben a zsebében turkált, mi többiek jó sokan meg végig a padokon ültünk és figyeltük az elmenőket. Srácok is... És előttük landolt a csecsebecse. :-)))
2011. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik gimis osztálytársamat pont akkor hívta ki a tanár feleni, mior átázott a világosszürke nadrágja, akkor sokkal előbb jött meg neki. :( Szegényt nagyon sajnáltuk, a többiek meg 4 évig csúfolták.
2011. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszer amikor cseréltem tampont a wc. ülőkéjének csapódott amikor kihúztam és nem vettem észre.(kicsit véres lett) utánam elment pisilni a barátom és szólt. szerencsére viccesen fogta fel de nekem nagyon égett a fejem -.-' :S
2011. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 10 éves koromban, akkor még nagyon megvolt és hiába használtam 2 betétet egymás tetejére, átáztam és hatalmas folttal a fenekemen mentem haza a suliból, busszal. Nem tudom, hogy figyelték-e, nem vettem észre, hogy röhögtek volna rajtam, vagy csúfoltak volna, de mikor otthon észrevettem, hogy így jöttem haza, majd elsüllyedtem.
2011. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!