Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg? (Kérdésed...

Miért nem jött meg? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Áprilisig mindig normális volt a vérzésem ha nem is időre jött meg de legalább volt olyan 24-40 nap között, majd májustól a vérzés mennyisége is csökkent és a hossz is. Utoljára csak 2 napos volt és összesen 1 betétnyi. Ez volt júniusban és azóta nem jött meg.( Mindenféleképpen elmegyek az orvoshoz, de most szabadságon van.) Mégis mi lehet ez?
2011. aug. 16. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Értem, hát akkor nagyon tajekozatlan... nincs otthon meg a Nagy Egészségkonyv c. konyvetek? Szerintem az alapmű egy haztartasban. Minden tunet lehetseges okat leirja.

Lehet cisztad is, de az nem oylan dolog, hogy jaj, meghalsz egy het mulva, ha nem latja orvos. Szoval én kivárnék, ha nem volna mas tunetem, mint amiket írtál, vagy egy szobeli konzultacira felhivnam, vagy elmennék, de nem engednem belul vizsgalni magam. Egy hasi ultrahangot azert engednék, ha ragaszkodnanak hozzá.

35L

2011. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!