Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitseeeeeeeg nagyooooon...

Segitseeeeeeeg nagyooooon felek mi ez?

Figyelt kérdés
Nem megyek el addig orvoshoz meg nem tudom hogy komoly e vagy sem!!! A lényeg hogy ma tusolasnal vettem észre ha megmosom ott alul akkor faj és szűro érzést érzek!!!! Nem a csiklomnal lent hanem feljebb ahonnan a pisi jön ki!!vagy meg talán egy kicsit feljebb!! Nem tudom az ott mi!!! Nincsen folyasom semmi bajom nincsen nem viszket ha gombám lenne akkror tudnám!!! Szeretkeztem a párommal és ha úgy volt és ozzaert akkor fajt!!! Furi érzés mikor hozzáérek nem tudom de szűro érzést érzek!!!!! Mi lehet ez????
2011. aug. 17. 03:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Tripper. Elkaptad a párodtól.
2011. aug. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

...ha gombám lenne akkror tudnám!...

Honnan is?

2011. aug. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy komoly-e a baj, csak orvos tudja megállapítani, úgyhogy mindenképpen EL KELL MENNED!!!!
2011. aug. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még egy orvos sem diagnosztizál látatlanban. Itt meg nem orvosok vannak. Mit vársz?

Amúgy nekem tök mindegy, mész-e dokihoz.

Akinek nem mindegy, az te vagy, mert a saját egészségeddel játszol, és magadnak kockáztatod meg, hogy egy kezeletlen fertőzés meddőséget okoz.

2011. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sztem az simán csak a húgycsöved lesz
2011. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
orvos vagyok, gyere át
2011. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!