Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 év körüli lányok! Nektek...

20 év körüli lányok! Nektek milyen erős a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, 12 voltam amikor először megjött. Általában 8 napig tart, de mostanában szokta azt csinálni, hogy megjön és 2-3 napig tök gyenge és után lesz erős.Nagyon sokszor nem elég 1 doboz OB tampon (a legnagyobb!)


Ja és ma annyira rosszul voltam tőle, mint még soha :S Reggel iszonyú hasfájásra ébredtem, nem bírtam felkelni de azért összeszedtem magam és el akartam menni zuhanyozni, de majdnem belehánytam a fürdőkádba és szédültem, remegett a lábam és a kezem is. Ez mennyire normális? Most is ugyanolyan rosszul vagyok mint reggel, enni nem tudok és a fekvés sem segít.


2011. aug. 17. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
7 napnál hosszabb vérzés esetén alapból orvoshoz kellene fordulni.
2011. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez már valami rendellenességre utal. Menj el orvoshoz!
2011. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál, fogamzásgátlót akartam feliratni és mellékesen megjegyeztem, hogy ilyen sokáig tart...de a nőgyógyász csak annyit mondott, hogy majd a tablettától rövidebb lesz. Hát nem lett sokkal rövidebb, max 1 nappal de azóta már abbahagytam a szedését.
2011. aug. 17. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mióta abbahagytam változott meg.Régen 6 napig tartott(kb a feléig volt sok),most kb az első 1-1,5 napban sok utána egyre kevesebb, a 4. napom már szinte nincs is meg és csak 1 napig fáj,de akkor mindenem és nagyon-nagyon.

Szerintem menj el másik dokihoz, amúgy mindenkinek más, szóval lehet semmi bajod,de azért én csináltatnék egy hormon vizsgálatot.

2011. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem is hasonló volt, bár 7 napig tartott, annyiyra nem volt erős mint neked, de volt h majdnem elájultam...

lehet h kicsit meg voltál húlve belül...

ha 8 napig van meg akk még nem kell egyszerre dokihoz menni, vannak akiknek eddig tart és ha mindig ennyi nap akk neki ez a normális! sajna ez van :S

mióta tabit szedek 3 hónap után beállt 4-5 napra és nagyon kevés! meddig szedted a tabit? ha több hónapig, lehet h más fajtát kellene szedned!

2011. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fél évig szedtem, de kb 1 éve abbahagytam. Most nem akarok szedni, mert nincs pasim, meg amúgyis drág :S Sztem ilyenkor felesleges.
2011. aug. 18. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!