Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma szeretkezes utan enyhen...

Ma szeretkezes utan enyhen vereztem! Mitol lehetett? Massal is elofordult mar ilyesmi?

Figyelt kérdés
A parommal ma eleg hevesen szeretkeztunk.Nem rogton aktus utan,hanem ra kb. 2-3 orara enyhen vereztem es erzekeny a bal petefeszkem.Mar regebben a nogyogyasz megallapitotta,hogy nagyobb a bal petefeszkem es tobb a hormon benne.Illetve 4 nap mulva kell megjonnie a menstruaciomnak.Lehet ennek a kettonek koze a kis verzeshez?Talan a huvelyem serulekenyebb ennyivel menstruacio elott?Veletek elodofordult mar ez?a valaszokat elore is koszonom
2009. ápr. 14. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

valószínüleg csak megsérült a hüvely fala egy kicsit. Ha nem múlik el, vagy máskor is tapasztalod, akkor fordulj nőgyógyászhoz.

Nekem is volt hasonló, csak nekem az aktus közben lépett fel vérzés, pedig mindent ugyanúgy csináltunk mint máskor, és még másnap is rózsaszínes volt a tisztasági betét. Máskor is előjött, és dokihoz menem vele. Aki azt mondta, hogy nincs gond, csak megsérült a hüvely fala, és a fogamzásgátlónak lehet egy ilyen hatása. (mondjuk ezt még soha nem hallottam eddig, és azóta sem) És, hogy biztos azért, mert régóta szedem a gyógyszert (egy éve szedtem akkor)

Szóval nem tudom igazán mi lehetett, de ajánlom a dokit, ha újból tapasztalod.

2009. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt:)
2009. ápr. 14. 20:35
 3/3 anonim válasza:

nálam,ha épp aktuális lenne 1-2 napom belül a havi,van amikor a szeretkezés meghozza a nemvárt hatást

mástól is hallottam hogy a "töprengő" mensit meghozza

2009. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!