Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a végleges...

Mi a véleményetek a végleges szőrtelenítésről? A lézeres v a lámpás a jobb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom milyen az a lámpás, de a lézeres tuti jobb..
2011. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

off: ha nem tudod akkor mi az hogy tuti? -.- ugy irj már választ hogy tisztába vagy mindkettővel...


és a válasz: itt utána olvashatsz :) és eldöntheted te magad hogy melyik a szimpatikusabb számodra :) [link]

2011. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem villanó fényes szörtelenítésem volt, ami elvileg végleges. Nos, én 8kezelésen voltam, alkalmanként 5ezerért. 4. kezelés után kihullt, majd duplájára erősödött, de azt mondták, hogy menjek még, jobb lesz. 8.kezelés után többet nem mentem. Szóval lehet a lézeres jobb, bár drágább. De olyan hogy végleges nincs, ez hormonszint függő is.
2011. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszsönöm a válaszokat! :) sokat segítettek :)
2011. aug. 18. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:

22:41-es vagyok

Azért nem mentem a 8. kezelés után, mert a hormonszintem miatt ugyan úgy kinőtt a szőr, és mivel már egy csomó pénzt otthagytam gyakorlatilag a semmiért, azért nem mentem többet.

2011. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem. :) köszi :)
2011. aug. 19. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!