Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam valami fertőzést...

Elkaphattam valami fertőzést ha falevéllel töröltem meg pisilés után? (erdei túrán, nem volt pzs)

Figyelt kérdés

Ez 3 napja volt, de tegnap elkezdett viszketni nagyon, azóta egyfolytában viszket.

Leborotváltam teljesen csupaszra és intim mosakodógéllel megmosom minden órában, de nem múlik.

Lehet fertőzés? Ha igen, mit tegyek? Még sosem volt velem ilyen.


2011. aug. 18. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

pisit minek törlöd falevéllel, az nem nedvszívó. inkább legyen kicsit pisis a bugyim, minthogy koszos vackokat nyomkodjak oda.


de ez az én véleményem. menj orvoshoz, kitudja hány kutya hugyozta le előtted.

2011. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pff b@sszameg :(
2011. aug. 18. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, nem megbántani akartalak. szóval tényleg irány a doki!
2011. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
pedig egy fáról szedtem le, tisztának tűnt, nem is a földről
2011. aug. 18. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha a falevéltől, ha nem, akkor is orvosra van szükséged. ha fertőzés, gyulladás, allergia, akkoris kezelni kell, érted.
2011. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Hogy jutott ilyen eszedbe, hogy falevéllel töröld a puncidat? Bizony lehet fertőzés, úgyhogy jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2011. aug. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvos, és felejtsd el a mosakodógélt.

Minden órában? Csak olaj a tűzre.

2011. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
azonnal menj orvoshoz vagy vegyél canesten kombit... meg nekem máskor a kamillázás is segített: főzől egy kamillateát de nem izesíted meg semmi és streil vattával vagy vmivel csak steril legyen vagy a kezeddel is lögybölheted naponta 3-4-szer mosogasd magad lényeg hogy jó meleg legyen a tea...nekem segített amíg nem tudtam elmenni dokihoz
2011. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Falevéllel... uhh. :/

Amúgy, ha óránként mosod, az csak ront a helyzeten, hagyd egy kicsit békén. A borotválás is kár volt, a szőr jobbat tesz ilyenkor, mintha csupasz lenne.

2011. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

vettem rá canestent, jobb lett egy kicsit

a szőrt meg azért szedtem le hátha valami tetű, de nem, ez szerintem valami gombás fertőzés :S

minden esetre jó tanulság más nőknek

2011. aug. 22. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!