Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova lehet menni bejelentett...

Hova lehet menni bejelentett pesti lakcím nélkül nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a sote klinikára mehetsz
2011. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és az ingyenes?
2011. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivel nem magánrendelés így igen.de [link] ezen az oldalon van telefonszám,fel kell hívni,és biztos segítenek.de azt gondolom megvizsgálnak bárkit,sokan járnak ide nőgyógyászatra,hiába körzetileg nem tartoznak a sote-hoz...
2011. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bárhová, ha van taj kártyád, kötelesek fogadni
2011. aug. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van. TAJ-legyen.
2011. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok.egyébként megjegyezném,hogy anno én is úgy mentem el a 13.kerületbe az egyik háziorvoshoz,találomra találtam,elmondtam neki h akkor költöztem oda,szeretném ha felvenne a betegei közé,és azt mondta nem,mert nem hozzá tartozom.érveltem a szabad orvosválasztással,de elküldött,nem érdekelte.úgyhogy nem mindegyik doki "jófej" ilyen szempontból:)
2011. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyet, hogy elküldtek valakit. Én a János kórházhoz tartozom. És mikor egyszer vártam hogy bejussak a nőgyógyászhoz, a szemem láttára küldtek el valakit, mondván nem oda tartozik. Ő is próbált érvelni, de szegénynek esélye se volt. Sőt néhány napja ugyanebből a kórházból a fogászatról küldték el egy barátnőm, pedig oda tartozik, de azt állították, hogy nem.
2011. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!