Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló után megnő a...

Fogamzásgátló után megnő a folyás mennyisége?

Figyelt kérdés
Egy hónapja hagytam abba a tabit,kb mostanában kéne megjönnie.Nem jött még,viszont egy hete kb erős fehérfolyásom van,néha olyan mintha bepisilnék,annyi folyik ki.Normális ez?Fehér vagy átlátszó, szóval nem hinném hogy valami gomba lenne.
2009. ápr. 16. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
CSINÁLJ EGY TESZTET,ha késik és írd meg az eredményt!!!Szerintem baba,de nem akarom elkiabálni.
2009. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a peteérés miatti bővebb váladékozás, és lassan várhatod a vérzést is. Arra készülj fel, hogy erősebb lesz/lehet a vérzés.
2009. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

öööö köszi a válaszokat,de nem vagyunk babaprojecten:)


csak már nem akartam továbbszedni,mert 3 éve szedem.amióta abbahagytam használtunk gumit...lehet rá esély,hogy terhes vagyok???attól folyik így belőlem???


ek ez azért elég durva,eze na főrumon annyira rá vannak már kattanva a nők a babadologra,hogy abba a kérdésbe is babát képzelnek,ahol szó sincs ilyenről:)mmint ezt nem bántásnak szánom,megértem, hogy aki akarja nagyonde nem jön össze csak ezen tud gondolkozni.de nálunk nem ez a helyzet még.:)


remélem csak peteérés akkor,ahogy a második válaszoló mondja.


köszi nektek!

2009. ápr. 16. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!