Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a szag? (Kérdésed túl...

Mi ez a szag? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

12 éves vagyok.

Még nem menstruálok.

Viszont a bugyimból retentő erős váladék szag árad,de megnéztem és semmi.

Ez meg mitől lehet ?


2011. aug. 22. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet összeszedtén valami fertözést nyilvános wc használatakor. vegyél gyógyszertárban betadine kúpot, ha nem múlik el menj el nögyógyászhoz.
2011. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen még ne kezelgesd magad. Mivel 12 éves vagy és pont határon a gyógyszeradagokat tekintve inkább szólj anyukádnak, h vigyen el az orvoshoz. Ha strandolni, uszodában voltál nemrég, akkor érthető, h elkaptál vmit. De akár nyílvános, akár barátnődék wc-jéről is ragadhatott rád vmi.
2011. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Talán valami fertőzésed van. Jobb lenne orvoshoz menni, nehogy rosszabb legyen, amit már nehezebb gyógyítani!
2011. aug. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Na mi lett Veled? Érzed még azt a szagot? Orvosnál voltál?
2011. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem voltam orvosnál,de elmúlt a szag.

Viszont most nagyon fáj a hasam. =(

2011. aug. 29. 12:46
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha fáj a hasad, mégis el kéne menned orvoshoz, nehogy nagyobb baj legyen. Előző voltam. Nagyon vigyázz magadra!!! :) Minden jót kívánok Neked!!! :)
2011. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, mert én is 12 vagyok és nem menstruálok. Tudom nagyon ijesztően hangzik, hogy menj el orvoshoz/nőgyógyászhoz, mert még sose voltál. Lehet, hogy az anyukáddal beszéld meg se jó ötlet neked, de ezek után én mint kortársad azt tanácsolom, hogy szólj anyukádnak:)
2011. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell :) semmit sem.Nekem is ez volt 12 évesen.És semmi bajom nem volt.Megvárod amig menstruálsz és utána elmulik de még néha nekem is szokott pedig már 4 éve megjött.
2011. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Kedves utolsó válaszoló! Írta a Kérdező, hogy nagyon fáj a hasa. Te honnan tudod mitől fáj? Bele látsz, távgyógyítással foglalkozol? Vagy csak rosszat akarsz neki?
2011. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Gondolom attól hogy valami változás folyik odabent.

12 évesen milyen fertözése lehetne???

2011. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!