Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszkethet a hüvelyem?

Mitől viszkethet a hüvelyem?

Figyelt kérdés

Nem régiben vesztettem el a szüzességem és eddig nem volt semmi gond.de pár napja lefeküdtem barátommal és rá 3 napra enyhe viszketés jelentkezett a hüvelyemnél.gomba fertőzés lenne?Védekeztünk!(gumira lehet allergiásnak lenni?) megnéztem magam tükörrel és semmi elváltozást nem látok.vagy gondoltam arra is hogy borotválkozás közben kaptam volna el valamit,de akkor úgy hiszem nem a hüvelyem viszketne.

nagyon érzékeny bőrőm is van ekcémás is voltam meg hasonló.

anyukám még nem tudja hogy már nem vagyok szűz és bevallom nem így terveztem elmondani h rögtön valami fertőzésem lenne:S...vele szoktam nőgyógyászhoz járni és hazudni sem akarok!


tudnátok tanácsot adni?:S kérlek normális válaszokat adjatok!


2011. aug. 23. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászatra. Aki megkezdi a nemi életet ajánlott elmenni, már csak a védekezés megbeszélése miatt is. Nem vagyok hivatott diagnózist felállítani, azt tegye meg a doki. Úgy gondolom, egyedül is elmehetsz már, édesanyádnak nem kell elmondani, ha nem akarod.
2011. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elmész nőgyógyászhoz, kiderül a viszketés oka, és gyógyszert is kapsz rá.
2011. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gombás fertőzés. Nemcsak nemi úton kaphatod el, hanem akár a wc-n, tampontól, tisztasági betét/intim betét, közös öltöző (leülsz a padra, türcsidet lerakod, majd törölközés), szóval bármitől lehet. Szerintem ezzel anyud is tisztában van. Beszélj vele és menjetek el nőgyógyászhoz.
2011. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:/ megpróbálom rászánni magamat hogy beszéljek vele!
2011. aug. 23. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!