Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pilypom van és pár nap mulva...

Pilypom van és pár nap mulva műtenék, de megjött. Igy is megcsinálják a műtétet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Polyp csak elírtam.
2011. aug. 23. 16:56
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom, h semmiféle operációt nem végeznek, míg tart a menzesz.
2011. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kivétel az akut/életet veszélyeztető esetek.
2011. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy lehet pont attól vérzek mert úgy derült ki hogy miután megjött nem múlt el teljesen, de így kiszámíthatatlan mikor lesz olyan hogy nem vérzek :(
2011. aug. 23. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is polipos voltam, s a doki 3 hónap múlva tudott műteni. Amikor a naptárt néztem pont a mensesem idejére eset a műtét. Azt mondta, nem tud új időpontot adni, s felírt egy gyógyszert amit akkor kell előtte, x nappal bevenni. Szerencsére nem volt szükség a gyógyszerre, mert a mensesem mintha tudta volna, hogy késnie kell, összesen 4 napot csúszott a 3 hó alatt, így a műtét után jött meg, ill. a műtétes vérzés 2 napig volt, majd egy nap szünet és megjött as rendes menses. Nekem Histeroscopiával csinálták és nagyon jó volt. Ha lehet ilyet mondani egy komoly beavatkozásra. Profi volt az orvos és a csapat is. Én azt ajánlanám menj el vagy hozzá, vagy a nőgyógyászodhoz, hogy vmi gyógyszert írjanak fel.
2011. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!