Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás, darabos, erős folyás,...

Barnás, darabos, erős folyás, viszkető, égető érzés. Hüvely gomba?

Figyelt kérdés
Most vettem canesten kombit...azt elkezdem este használni, de nőgyógyásznál nem voltam, úgy hogy nem tudom pontosan mi a bajom, de nekem gyanús, hogy hüvelygomba, de ha mégsem az akkor azért ártani nem árthat a canesten igaz?
2009. ápr. 16. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog ártani a canesten. Elég valószínű egyébként,hogy gombád van. Én is szoktam canestent használni,ha egy kis gyanúm is van arra,hogy fertőzésem lehet,és semmi bajom nincs tőle. Nyugi,ha baj van segít, de nem fog ártani!
2009. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
nem árt,de ha gyakran előjön akkor dokihoz kell menni, meg persze megelőzni, ajánlom a Grapefruit cseppeket!!!!
2009. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy itt kérdezem, de hogyan kell alkalmazni a canastent?
2009. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A krémet csak rá kell kenni a hüvelyedre..bele nem szabad(bár én szoktam kicsit oda is,nem árt), én az égész nemiszervemet be szoktam kenni, csiklót is. Hamar rendbeszedi a dolgokat. :) A hüvelykúpot meg úgy kell felhelyezni,mint egy tampont. Csak tegyél alá tisztaságit,mert nekem pl. amikor olvadt szét,a fele kifolyt..:D
2009. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2009. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem menj el nőgyógyászhoz én sok helyen olvastam hogy canesten csak egy ideig mulasztja el a gombádat de teljesen nem sok nő azt írta hogy amikor a canestent használta 2 hónapra vagy akár kevesebbre rá megint kijött neki!!

Én most candydába szenvedek és a dokim egy nagyon erős általa összeválogatott cumot írt fel én jobban bízok egy vényes köteles gyógyszerbe mint egy vény nélkülibe én a helyedbe elmennék nőgyógyászhoz:)

és mivel írtad hogy a tiedé még barnás is ráadásul ami nem éppen egy enyhe fajta gomba így még inkább jobb lenne ha nem csak felületesen kezelnéd :)

2009. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!