Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kislányom 12 éves 2 éve...

A kislányom 12 éves 2 éve menstruál, de most 3 hónapja nem jött meg neki. Elvigyem orvoshoz, vagy még a hormonok zavarják össze?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már 2 éve menstruál, akkor biztos beállt valamilyen szintem neki! 3 hónap szerintem sok idő, mindenféleképpen vidd el! Ha más nem, legalább megnyugodsz! Amúgy is, ha már ilyen hosszú ideje menstruál, akkor egy általános vizsgálat nem árt! Sok sikert!
2009. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
csak a hormonok..szerintem nem kell még emiatt 12 évesen nőgyógyhoz rohanni.
2009. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyermeknőgyógyászhoz miért ne lehetne ? ? ?
2009. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meg kéne nézze egy gyerek nődoki ártani nem ártasz vele.
2009. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül vidd el!
2009. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A válaszolónak, aki szerint nem kell elmenni dokihoz: Miért ne mehetne nőgyógyászhoz egy 12 éves gyerek? 2 éve megvan neki! Könyörgöm, ennyire hülye vagy, vagy csak tetteted? Amikortól egy nőnek megjön, onnantól kezdve kötelező elmenni! Lehet, hogy te nem nagyon jársz, de akkor is kötelező! Már a csapból is a méhnyakrák stb. folyik, te hol élsz? Anyukának üzenem, hogy a méhnyakrákot nem azért írtam, persze a kislánya nem az, de ha most nem egy 12 évesről lenne szó, akkor is ezt tanácsolná! Inkább húzza meg magát és ne ossztogasson tanácsokat!
2009. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösszönöm szépen a tanácsot felkeresünk egy orvost.
2009. ápr. 19. 09:29
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
utolsó válaszoló te bolond vagy, ráadásul paraszt is, de sebaj. inkább neked kéne valami pszichológust felkeresned,de sürgősen.
2009. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!