Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont barna váladékozásnál...

Tampont barna váladékozásnál is lehet használni?

Figyelt kérdés
A héten kétszer voltunk strandon,de én nem mertem fürödni,mert barna folyásom van.Nagyon rossz volt nézni,ahogy mások fürödnek és ráadásul a víz is jó meleg volt.Még soha nem próbáltam ki a tampont,mert kicsit félek a felhelyezésével.A tesóm mondta,hogy nyugodtan tegyek be,de én inkább nem mentem velük fürdeni.Olyan gyávának tartom magam,mert ez volt az utolsó fürdési lehetőség,én meg elszalasztottam.Ha majd jövőre is pont így jön ki,akkor tehetek be ilyenkor tampont?
2011. aug. 25. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert az túl kevés neki és kidörzsöli a hüvelyed. Sokkal könnyebben kapsz fertőzést.
2011. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert kiszárítja a hüvelyt és ferőzést kapsz.

Ha már csak barnázol, nem kell tampon, mehetsz fürödni nyugodtan. Gondolom, utolsó 1-2 napban van ez.

2011. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem hiába raksz be, az ilyen közfürdőknél nem ajánlatos így fürödni, mert elkaphatsz vmi fertőzést
2011. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

óóóó...ne már:(

Pedig itt azt olvastam,hogy a menszesz végén valakinek barna folyása volt és tamponnal strandolt.

Azért még jöhetnek válaszok!

2011. aug. 25. 14:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ez a barna folyás már az első nap volt és ez nem az igazi menszesz.Már volt ilyen egyszer,de egy hét után megjött rendesen,szóval nem tudom mitől lehet ez.
2011. aug. 25. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Én beraknám és mennék fürdeni. Nehogy már ez tönkretegye a nyaralásod.
2011. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
ob mini;)
2011. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos sok itt a tamponos ribi:///
2012. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!