Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma azt vettem észre, hogy...

Ma azt vettem észre, hogy túróhoz hasonlító állagú, savanykás szagú lett a folyásom. Miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Beszéljünk a hüvelygombáról...

Kérj időpontot a nőgyógyászodnál, és ne akard otthon magad kezelni, mert gomba több fajta is van.

2011. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzést kaptál el, irány a nőgyógyász. Ne kisérletezz otthon gyógyszertárban recept nélkül kapható szerekkel, mert nem biztos hogy gomba.
2011. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami nincs rendben Veled, ezért orvoshoz kell menned!
2011. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem most van peteérésed?
2011. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet. Aug. 12-én múlt el a menzeszem.

De amúgy megnéztem, azóta nem lett olyan a bugyim! (mivel az előzőt letöröltem...) :)

2011. aug. 25. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha túró szerü és savanyú szagú a folyás, akkor az nem normális. Nem lehet a peteéréskor. A normális folyás mindenképpen szagtalan, és nem darabos.
2011. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a normális folyás szagtalan és nem darabos, de peteéréskor tök más a dolog :)

amúgy az első napot nézzük kérdező :) mondjuk akkor lehet már nincs peteérésed ha olyan 5-e körül jött meg, de még ráfogható.

nem kell állandóan az orvoshoz rohangálni.

de persze ha nem múlik, fáj, más tüneteid is vannak, akkor tényleg irány a doktor!

2011. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen tüneteket semmiképp sem okoz a peteérés. Sűrűbb lehet, több lehet olyankor, de darabos és rossz szagú nem lehet, csak gombás/bakteriális fertőzés miatt.

Nem játék. Orvos.

2011. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem 5-én, hanem 9-én jött meg, eddig 6 hónapig fogamzásgátlót szedtem, most leállok egy hónapra vele, mert másikat fogok szedni!
2011. aug. 26. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!