Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális? (kérdés túl rövid,...

Normális? (kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Pirosas-barnás vérzésem van.9 hónapja mensruálok.Normális ez?
2011. aug. 26. 07:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek.
2011. aug. 26. 07:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen normális. Ez is menstruáció, csak alvadt vér is van benne.
2011. aug. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szia! en is ilyen cipoben jarok mint te voltam no gyogyasznal ketszer is nekem adtak valami gyogyszer mind a ket alkalommal es egyik sem segitett igazan. en lassan 2 eve szenvedek ezzel a bajjal szules utan jott.de ugy tudom hogy egy egeszsegugyi kaparassal ez megszuntetheto. sajnos en nem magyaro.-ban elek es nem olyan egyszeru itt Angliaban az orvoshoz bejutni de amint haza megyek magandokival meg fogom csinaltatni. en azt javaslom (ha nem voltal meg) menny el nogyogyaszhoz es kerdezd meg tolle illetve vizsgaltasd meg magad(csak tanacs)
2011. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem meg neha meg is erosodik egy-egy napra. szerintem rettento kellemetlen es zavaro szamomra (elozo kom.)
2011. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat.12 éves lány.
2011. aug. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!