Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen napszakban jon meg a...

Milyen napszakban jon meg a menstruácio?

Figyelt kérdés

a menzi bármilyen napszakban megjohet vagy csak egy adott napszak van vagy egyénenként változik

12 vagyok és még nem menstruálok csak szeretnék érdeklodni ezugyben

elore is koszike


2011. aug. 26. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármikor megjöhet, nincs napszakhoz kötve. Azon a napon, amikorra várható, de amíg nem állt be pontosan, érdemes már 1-2 nappal előtte is tisztasági betétet használni éjszakára is, hogy ne meglepetésre ébredj.
2011. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

koszonom

és azonnal kezdodik vagy folyamatosan pár csepprol erosodik ?

2011. aug. 26. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem általában hajnalban/reggel/délelőtt szokott megjönni, de legutóbb délután 5-kor jött, szóval nincs napszakhoz kötve.

nekem rögtön el szokott indulni rendesen, de amúgy nincsenek erős vérzéseim, szóval ne úgy képzeld, hogy folyik, mint a víz :) de ez egyénenként változó

2011. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem reggel szokott általában, és nagyon kevés, barnás váladék
2011. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ágota1234 válasza:
Nekem bármely napszakban képes megjönni. Először kis mennyiség, és folyamatosan gyarapszik.
2011. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem mindig reggelre jön meg, de ez egyénenként változó.
2011. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!