Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ÁTlátszó, tojásfehérje szinű...

Wikykeee888 kérdése:

ÁTlátszó, tojásfehérje szinű folyás. Mi ez?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja feküdtem le a barátommal.10.-én volt meg a menzeszem.Egy hete körülbelül olyan átlátszó,oylan tojásfehérje szinű folyást észeleltem.Nem nagy mennyiségben.Átlátszó szinű,nyálkás,szintelen,szagtalan.Normális ez?KEvés menyniségben ugyan alig alig,de zavaró.Mitől lehet ez?Nem viszket a hüvelyemnél se semmi.Eddig még nem volt ilyenen sose.Még az első menzeszem megjötte előtt sem volt folyásom.OLvastam hogy ilyenek a peteérés jelei is.De az meddig tart?Mennyi ideig?Mert ez nekem már lassan egy hete tart.ÉS nem tudom mit csináljak.MErt nem viszket semmi,csak idegesitő ez a folyás,hogy mitől lehet.18/L
2011. aug. 26. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj!Ez normális!Ilyennek kell lennie minden nőnek van és ha már élsz nemi életet pláne.Majd néha több lesz néha kevesebb de ez normális!
2011. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez msot megnyugtatóó volt..deemennyi ideig tart ez ugy átlagosan?vagy hogy van ez?mert mindenhol olvasom hogy ez a folyás 3-4 napig van de nálam már msot 5 napja tart vagy 6:S ez is normális?
2011. aug. 26. 15:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Persze,hogy normális!Használj tisztasági betétet akkor nem fog zavarni.Ha megváltozik a színe,állaga vagy viszketsz akkor van baj.Ez ami neked van tökéletes.Az meg,hogy meddig tart szerintem ne figyeld!Nem baj ha van mert így nem száraz a hüvelyed mert ha száraz jönnek a bacik és a szex is jobb ha csúszik nem?:D
2011. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok!:)

Csak,hogy megnyugodj találtam neked egy oldalt az is azt írja,hogy nincs semmi gond! :)

[link]

2011. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És lehet hogy hülyeség de oylant is olvastam hogy iylenkor az óvszer se véd annyira?Vagy ez nem igaz?MErt a barátom messze lakik és néha találkozunk és holnap találkozunk és szeretnénk együtt lenni.Ilyenkor lehet?VAgy ha óvszert hazsnálunk akkor nem lehet gond ugye?
2011. aug. 26. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lesz az óvszerrel.Az csak akkor megy tönkre ha vazelint vagy más síkosítót használtok!A testnedv nem árt neki sőt!Segíti,hogy élvezetesebb legyen az együttlét! :D Jó szórakozást mára!:)

Nyugodtan kérdezz még ha valamit szeretnél tudni!

2011. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na kezdek megnyugodni akkor.De akkor amiket olvastam meg találtam neten azok nem igazak ugye?hogy ilyenkor nem véd az óvszer se.ES hogy ez csak azoknak jó ez a peteéréses idő akik babát akarnak,merthogy máskülönben nagy az esély a baára.Mert annyi mindent találtam hogy a fele is sok.
2011. aug. 27. 11:09
 8/11 A kérdező kommentje:
és köszönöm szépena segitséget:)
2011. aug. 27. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy jól értettem az utolsó hozzászólásodat !Ha félre értettem bocsi!Ha pete érésed van attól még jó lehet a szex!Ez tőletek függ!:)Ez nem befolyásolja.A gumi persze elszakadhat és nem azért mert több a folyásod!Ez benne van a pakliban.De akkor sincs gáz ha elszakad és becsúszik a cucc!Elmész dokihoz és kiíratsz esemény utáni tablettát még ez is megvéd a nem kívánt terhességtől.72 órán belül be kell venni de a gumi egész hatásos.Mondjuk én lány koromban...:P úgy védekeztem,hogy gyógyszer és gumi.Dupla védelem!:)
2011. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értem..hát msot egy kicsit megnyugodtam.:):)
2011. aug. 28. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!