Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyúlós halvány piros mensi....

Nyúlós halvány piros mensi. Mitől van ez? Normális hogy ilyen?

Figyelt kérdés
az utobbi 3mensimnél vettem észre h sokszor nyúlós és halvány, olyan mintha az a nyúlós fehér(átlátszó)folyás lenne, csak ez épp menstruációs vér. Az érdekelne hogy ez jelent e valamit, vagy teljesen természetes?
2009. ápr. 17. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen nem fordult elő korábban, mindenképp érdemes lenne elmenned egy nőgyógyászhoz, már csak azért is, hogy megnyugodj.
2009. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

uhh akkor megemlítem lehet ez is közrejátszik.

Volt felfázásom, hólyaghurutom, és gombám nem olyan régen..arra 6féle gyogyszert szedtem, kúpok, stb

2009. ápr. 17. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

te idióta!

akkor nem elég nyílvánvaló a kérdésedre a válasz??

2009. ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A felfázástól lehet ilyen, nekem is volt már hasonló. Nyugi, el fog múlni, csak sajnos ennek idő kell. Ha nincs egyéb panaszod, akkor magától is elmúlik, nem kell aggódni.
2009. ápr. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, nincs más, csak nem tudtam hogy ez normális e.

Eddig volt hogy fájt a hasam alja meg pisilni is rossz volt, de mióta a nitrofurantiont(vmi ehez hasonló nevüt) beszedtem azóta nagyon jó, már pisilni is normálisan tudok meg midnen:)

2009. ápr. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!