Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valamilyen nőgyógyászati...

Valamilyen nőgyógyászati fertőzésem van, a nőgyógy. Szakrendelés csak időpontra megy, hogy látassam el magam? Nem érek rá napokat, heteket várni?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen... ha megmondom, hogy nekem ez van, akkor is fogadnak? Félek, hogy elküldenek a fenébe, mert nincs időpontom.
2011. aug. 29. 10:08
 1/9 Tinker Bell ***** válasza:
Nálunk a szakrendelés olyan, hogy egyik nap kérem az időpontot és másnapra adják. Nem fognak fogadni időpont nélkül, majd csak ha már az időpontosok kifutottak... nem lehet túl jó kivárni....
2011. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig mást nem tudsz tenni.Nálunk 1 héttel későbbre adnak időpontot,szóval ez változó.Most hívd fel őket,minnél előbb annál jobb.Ha vársz is 1 hetet nem fogsz belehalni,én már több hetet is kihúztam úgy hogy fertőzésem volt,és semmi bajom nem lett.Persze jobb előbb,de ha nem tud mit tenni az ember...
2011. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bemész. és kéred a sürgősségi ellátást, olyan nincs hogy heteket várjál egy fertőzéssel /ügyvédet emlegetsz, mindjárt mehetsz/.
2011. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sürgős, soron kívül kell, hogy fogadjanak.
2011. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is soron kívül, de fogadniuk kell sürgős esetben még aznap. Valószínűleg sokat kell várnod, mert akik időpontra mennek, mind bemennek majd előtted, Te akkor kerülhetsz sorra, ha van üres 10 perc.
2011. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most megyek a kerületi sztk-ba. Ahova járok, "természetesen nem tudtak fogadni. De most rájuk borítom az asztalt.
2011. aug. 29. 13:28
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha vársz is 1 hetet nem fogsz belehalni,én már több hetet is kihúztam úgy hogy fertőzésem volt,és semmi bajom nem lett.


Szerencséd volt, én nem kockáztatok, mivel szeretnék szülni később.

2011. aug. 29. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező ellátni sürgős esetben! Ilyen a fertőzés is. Ne hagyd magad lerázni!

eüs

2011. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ani7999 válasza:
Nálunk nem kell kérni időpontot a nőgyógyászhoz,és még beutalót sem.Egyik nap felmerül valami probléma már másnap mehetsz is,persze kivétel a hétvége.
2012. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!