Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyit illik fizetni egy...

Mennyit illik fizetni egy nőgyógyászati vizsgálaton, magánrendelésen?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves Doktor nőhöz járok(2.alkalommal megyek), az első alkalommal 1500Ft-ot fizettem neki, barátnőm meg ájuldozott, hogy csak ennyit fizettem. A Dr. Nő azt mondja, hogy annyit adok, aminnyit rászánok, amennyit gondolok. Az az igazság, hogy nem túl vastag a pénztárcám. Mégis mennyit kellene adnom? 2000Ft szerintetek reális lesz? Egyébként kisvárosban élek, Orosházán. Eddig SZTK-ba jártam.

20/L


2011. aug. 29. 10:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban van a magánrendelése :DDDDDDDDDD

Tehát paraszolvenciát adtál, nem pedig vizsgálati díjat. Így már értem, csúnya is lenne, ha a kórházban kifüggesztené, hogy mennyit kér az illegális maszekolásért.

2011. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ez nem magánrendelés...
2011. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Azért nem kér fix árat, mert idén fog szakvizsgázni, ő még csak rezidens! Én is hozzá járok, és mikor megkérdeztem mennyibe fog kerülni, annyit mondott, ha adok adok, ha nem nem, mert nem arra esküdött fel, hogy meggazdagodjon, hanem arra, hogy gyógyítson!! A világ egyik legrendesebb orvosa, hiszen nem csak akkor kedves, ha 10ez ezreket raknak a zsebébe!!
2012. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
:)))))) vár pár évet
2012. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 kemesen válasza:

Én a héten voltam nála, és 3ezret adtam neki. Igazából vacilláltam, hogy mit tegyek. Én hálapénz ellenes vagyok, mivel ő kap ezért fizetést, viszont annyira kedves, és megértő orvos volt, hogy odaadtam annyit, amennyi nálam volt. Borítékba tettem, így nem mondhatott semmit. Kb 10-15perc volt a kezelés, erre az időre ez szerintem így is szép summa.

Egyébként minden szükséges vizsgáltatot pontosan elvégzett. Az orosházi kórház..khmm. nem a legjobb hírű (saját tapasztalat), de ő szerintem egy olyan orvos, akire a régió is büszke lehet.

2012. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Igaz hogy már lassan 3 éves ez a kérdés...:)

De én is 2011. májusa óta Izabella doktornőhöz járok 3 havonta :) És már a telefonba tudja hogy miért is járok hozzá...:) Nála lelkiismeretesebb nőgyógyásszal nem igazán találkoztam még! Kedves türelmes segítőkész! :) S ő nem az a fajta aki lehúzza az embereket ebben az anyagi helyzetben .... Minden vizsgálatot becsülettel megcsinál....( vizsgálat,rákszűrés,emlővizsgálat,ultrahang) Általában 25-30 perceket szoktam benn tölteni nála! ÉS miért égő az ha valaki csak ennyit ad ? Dehogy égő... Igaz aki visszatérő az picit jobban kinyithatja a pénztárcáját! Én 4000 szoktam neki adni és még mindig iszonyat kedves velek (pedig tuti tudja hogy ki mennyit ad neki)

Orosházán bárkinek ajánlom nyugodt szívvel... Engem kikezelt a petefészek cisztából fél év alatt... Előtte 2007 óta csak kísérleteztek velem Gyulán.... ;)

2013. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
engem is kikezeltek belőle pikkpakk. állta a tb-m, amit a jövedelmemből vonnak le.
2013. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én azért mentem úgymond magán úton el a cisztával mert egy sima rendelésen ( Tini nőgyógyászaton) akkor 17 éves műtögetni akartak.... És mondtam hogy köszönöm nem... gyógyszert olyat kaptam amitől 20 kg híztam.... Dehát ki mivel elégszik meg...:)
2013. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Eddig csak néztem, hátha ír valaki még a Doktornőről véleményt, de most már én is beszállok a sorba. :) Ma voltam nála először, fog. gátlót írattam ki. Életem első vizsgálata volt, rettentő kedves volt, végig mosolygott, nevetett, hihetetlen nyugalom és odaadás áradt belőle, teljesen megnyugodtam. Elmondta hogy mit fog csinálni, milyen eszközzel, azonnal mondta hogy mit lát (engem meg is dicsért, hogy milyen szép a méhszájam), utána ultrahang volt és cicinézés. Adott naptárat, tájékoztató füzetet a gyógyszer mellé. Csak ajánlani tudom, bájos hölgy! :)
2013. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A női nőgyógyászok sokszor sokkal normálisabbak

mint férfi táraik

2015. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!