Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betétet/tampont használ...

Milyen betétet/tampont használtatok már, hogy vált be?

Figyelt kérdés

Nemrég jött meg, ezért szeretném tudni hogy milyen betét-tamponmárkákat próbáltatok már ki, hogy vált be, mennyibe került? (Én Libresse-t használok ami nagyon jó, csak egy kicsit drága és nem szeretnék túl sok pénzt kiadni erre.)

Előre is köszi!


2011. aug. 29. 19:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
én jesse tampont használok, azt hiszem a dm márkája. nekem bevált, és fele annyiba kerül, mint az ob :)
2011. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

magadnak kell kitapasztalni de havi 5-7napról van szó most komolyan egy kis kényelmet megérdemlünk legalább olyankor.

sokáig én is azt használtam de rájöttem mennyivel jobb a tampon (még ha le is hurrognak most) abból is a naturellát használom.

de most várandós vagyok úgyhogy 7hónapja nincsenek ilyen gondjaim :)

2011. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
OB tampont használok és a tescoban 500 ftért szoktam venni egy dobozzal. Ez általában 2 menstruációra elég nekem.
2011. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Csakis OB-t használok. Próbáltam olcsóbb fajtákat, de rossz tapasztalataim vannak velük, kivétel nélkül mind foszlott, már akkor is amikor felhelyeztem és akkor is,amikor kihúztam.Előfordult, hogy bent is maradt pár szál belőlük,és a kihúzószáluk rögzítését sem éreztem annyira stabilnak.Bár az OB a legdrágább, havonta egyszer megengedem magamnak azt a "luxust", hogy megvegyem.A tampon olyan valami, ami igencsak szoros kontaktusba kerül szervezetemmel, így számomra fontos a minőség.(26/N)
2011. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
71%

Ha van Lidl a közelben, én ott szoktam venni betétet, Siempre "márkájú", 20 db 419,- Ft. Olyan, mint a Libresse, én egy ideje már mindig ilyet veszek.

Az Alwayst utálom, mert nem ragad, a felülete miatt csúszkál, összeáll benne az anyag stb. Brrr...

2011. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amiket próbáltam:

Libresse: nekem borzalmas,mindig átáztam vele:S

Always: most is pont az van bent:D amúgy ez sokkal jobb,jobban ragad és nem ázok át vele.

O.B.:Jó,de inkább maradok az Always-nél.

Kotex: Az O.B. sokkal jobb,de azért egy próbát megért:)

Remélem segítettem:)

15/L

2011. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
régen mindig betétet használtam, de egy ideje rájöttem, hogy a tampon sokkal kényelmesebb, pl. bármilyen bugyit felvehetek, kisebb helyet foglal a táskában, a higiéniára mondjuk jobban kell figyelni, de nem nagy ügy. OB a legjobb, de tűrhető a rossmanos Facelle is, bár nem olyan nagyon olcsó az se. Viszont az OB-t lehet kapni ilyen bazi nagy csomagban a'szem 64 db-os és úgy olcsóbb mintha 16 db-ost vennél. Meg dm-ben rossmanban szoktak lenni leárazások, olyankor lecsapok az OBkre :D
2011. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
facelle tampont használok ami a rossmann saját márkája. 100 db 1000ft. soha nem áztam át nem maradt fenn. barátnőmben az ob maradt fenn mert kiszakadt a madzag. Akár milyet veszel mindig húzd meg a madzagot felhelyezés előtt. Tisztasági betétet always discreetet használok.
2011. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tisztasági betét: Naturella Light


Ez tangához és sima bugyihoz is egyaránt jó, jól ragad, vékony és kényelmes.


Tampon: OB Flexia


A kis szárnyacskái minden pénzt megérnek! :) Ezzel még sosem áztam át, ráadásul nagyon selymes a külseje, könnyű felhelyezni.


Egészségügyi betét: Always


Én kamaszkoromban használtam utoljára betétet, akkor ezt szerettem. A Libresse túl keménynek tűnt, a 100ft-os boltban volt kapható egy olcsóbb alternatíva, de már nem emlékszem sajnos a nevére.

2011. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én ilyeneket használok:

Tisztasági: Libresse So Slim Deo Fresh

E.ü betét: Libresse Super Clip erősebb éjszakákra: Libresse Goodnight, a 6-7. napon Libresse Normal Clip(rózsaszín csomagolás) Always-t is próbáltam: borzalom műanyag hatás,rossz ragadás.

Tamponból O.B.-t használtam egy mensi alkalmával de többször a közeljövőben nem hiszem,h használnám. :-)

12/L Te hány éves vagy?

2011. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!