Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja viszketek odalent. Mi...

2 napja viszketek odalent. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 23:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen okos gyógynövény tanácsadókat! Távlatban diagnosztizál és ajánl rá egy teljesen falsch terápiát. Belsőleg hiába fogyasztja, mert egy külső fertőzést nem gyógyít meg. Ezenkívül attól még, hogy beleül, nem fog megszűnni a fertőzés.


Mivel még nem volt ilyen tüneted, az esetleges gombás fertőzést sem ismered fel, első körben nőgyógyászhoz kell fordulni. Magától nem fog elmúlni, hiába várod. Orvos felír rá gyógyszert, amitől 3 nap alatt megszűnik.

Megértem, hogy szégyellős vagy, én is az voltam. Keress fel egy nőnemű gyermek nőgyógyászt, általában nagyon aranyosak szoktak lenni. Csak az első vizsgálat ciki, utána már megszokod, a dokinak meg ez a munkája.


Sajnos tényleg nem múlik el magától, viszont akár hónapokig viszkedhet és felszálló fertőzés is lehet belőle, ha esetleg bakteriális. Rámehet a petefészkekre, méhre. A petevezetőben elzáródást okozhat, ami a meddőség egyik oka. Mindez kivédhető egy fájdalommentes, nagyon gyors kenetvétellel.

2011. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10:55

Kedves nem kell lenezni ezeket a novenyeket!

Egyebkent ha a fenti gy.noveny ulofurdot befejezted,: egy megtisztitott fokhagyma grezdet csomagolj be egy olivaolajjal atitatott vaszon, vagy gezdarabba. Estenkent helyezd be ezt a huvelybe, ugy, hogy a vaszon, vagy gez darabnak egy resze kilogjon-igy reggel konnyebb az eltavolitasa.

Ha fertozesrol van szo, ez megfogja szuntetni, sot a gyulladast is!

2011. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Nem a növényeket nézem le, hanem az az ember vált ki belőlem bosszúságot, aki látatlanban kezel távolról embereket borzasztó felelőtlenül.
2011. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van annak a válaszolónak, aki azt mondja, hogy látatlanban semmit nem lehet javasolni, hiszen mi nem tudjuk pontosan mi okozza a kérdező panaszait!!!
2011. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Soha nem felelotlenul, mivel mindig tudom azt, hogy mit es miert tanacsolok. Nem most kezdtem el, tobb evtizede, az orvosok elfogadjak azt, amit tanacsolok, sot orvosokoknak is adok hasonlo kezelesi tanacsot, azert, mert megkernek!
2011. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért vagy felelőtlen, mert vizsgálat ás diagnózis nélkül adsz kezelési javaslatot látatlanban. Én is orvos családban élek és ez teljesen elfogadhatatlan. Hangsúlyozom, nem a növényekkel van a gond.
2011. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13:54

Tudod azert, mert valaki egy cipesz mesternek a fia, meg nem jelenti azt, hogy ismeri is azt a mesterseget! En itt nem azt tanacsoltam, hogy 40 fokos lazzal ulofurdot hasznaljon...mert attol rendbe jon.

Tehat ez nem egy vita forum!

2011. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!