Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normalis? Menzesz

Ez normalis? Menzesz

Figyelt kérdés

Korabban 7 akar 8napig is tartott, most csak 3 vagy 4, mindig iszonyatosan eros verzessel jart, es van/volt,hogy havi 2x is megjott, 1x viszont kimaradt egy teljes honap. Voltam mar nem 1 nogyogyasznal, de semmit se mondanak,csak hogy mit izgatom magam..fiatal vagyok 22 eves, de szerinteme z akkor sem normalis. Egy masik szakorvos azt mondta, hogy lehet hormon gondom van, mert

mas problemaim is vannak. 1evig probaltam megoldani,most viszont kulfoldre koltozom 1 honap mulva,es egy darabig orvoshoz jarni se lesz idom. Most mi legyen? Valaki tapaszalt mar hasonlot? Egyebkent most lett baratom,es szeretkezes elott elmult a menzeszem, kb 3napig tartott, es 1teljes nap szunet,majd szeretkezes utan,meg 3 plusz extra nap,na ez miert lehet?Eleg ijeszto,de mar elegem van abbol,hogy 2het mire kapok idopontot,elmegyek a nogyogyaszhoz, aki elmondja,hogy minek aggodom,ad valaha max egy beutalot-mint legutobb- oda 3-4honap mire kapok idopontot,majd elmondjak,hogy fiatal vagyok,beszeljem ujra meg az orvossal. Ez nevetseges. 1 ev alatt 6 orvosnal voltam,maganorvosra nincs penzem,a tbt rendesen fizetem. Egyebkent semmilyen gyogyszert nem szedek rendszeresen,fogamzasgatlot se szedek, eletemben egyszer hasznaltam, egyszerit,de azt is megbantam...


2011. aug. 30. 09:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja,es meg valami,miota az eszemet tudom rendszertelen,de nem 1-2nap elteres,mert az maga lenne a csoda, van,hogy 3-7nap elteres,sot 2het is volt mar, sose tudni mikor jon meg,annyira szornyu...
2011. aug. 30. 09:59
 2/10 A kérdező kommentje:
Mar fiatalkori klimaxra is gondoltam,nem szeretek talalgatni,sot laikusokat kerdezgetni,de mar egyszeren belefaradtam,es nem tudom,hogy mit tegyek.
2011. aug. 30. 10:01
 3/10 anonim válasza:

Teljesen normális. Nekem is lecsökkent a menzesz napok száma. Én emiatt nem aggódom, hanem örülök neki, hogy nem kell napokig szenvednem a kánikulában a "nehéz napokon". :D


Nekem a gyógyszertől állt be rendszeresre. 2 és fél évig szedtem. A 3-7 nap késés nem para. Kb. 2 éve nem szedem és néha nekem is előfordul ilyen. Túl sokat aggódsz! Ha egyáltalán nem jön meg és mondjuk éltél előtte nemi életet gumi nélkül... Nah az parás! De lehet már kapni esemény utánit is. (Bár olcsóbb a védekezés és nem akkora sokk a testednek.)


Én magándokihoz járok, mert nem szeretem az SZTK-s henteseket. Évente 1x úgy gondolom, hogy ennyi pénzt megér, hogy emberként bánjanak velem és a kérdéseimre választ kapjak, valamint ne érezzem annyira kiszolgáltatottnak, mert tudom, hogy a magándoki belőlem él, és ha sz.rul végzi a munkáját: 1. nem megyek vissza többet, 2. nem ajánlom senkinek és újabb páciensektől esik el.


25/N

2011. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az orvos szerint nincs baj, próbáld ki a cickafark teát, sok jót írnak róla, guglizz rá. Segít beállítani a cilkust, görcsoldó. Én is most fogom elkezdeni:)
2011. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mar probaltam a cickafarkfuvet. Lehet tenyleg sokat aggodom,csak olyan furcsa,hogy egyik naprol a masikra 7-8naprol 3-ra csokkent,sot volt mar,hogy csak 2 napig volt meg, ha 22 evesene z van,mi lesz kesobb? 0? Azert csaladot meg szeretnek..
2011. aug. 30. 10:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Magandokit csak azert nem merem bevallalni,mert az oke,hogy evente 1x, de az csak rutin,itt pl. 5x visszahivtak,meg ilyen meg olyan vizsgalat, persze koze nem volt a dologhoz,csak pontokat kaptak erte, na ezeket nem tudnam finanszirozni,evente 1x-i kontroll turheto lenne...
2011. aug. 30. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 5 napos volt, mostanában, egy fél éve talán 3,5-4 napra csökkent, utolsó nap inkább csak erős maszatolás. Nem hiszem, hogy ez probléma.
2011. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha csak a "pontokat" kapják érte és nem volt semmi bajod, akkor ugyan ott vagy, mintha magándokihoz járnál évente 1x. Ő tutira nem kamuzza azt, hogy bajod van és vizsgálat kell, miközben semmi bajod.

A vizsgálatokért pénzt kap a kórház, de ezzel azt éri el:

1. Ezzel rádhozza a frászt, hogy bajod van.

2. Betegség tudatot táplál benned.


A hipohondria is egy betegség, de ezzel kapcsolatban nem nőgyógyásszal, hanem pszichológussal kéne konzultálni. Mert úgy látom minden áron azt szeretnéd kihozni ebből: "Ez nem normális ami velem történik, valami bajom van."

2011. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hipohonder, örülök,ha nem latok t korhazat...Ugyanis nagyon megterhelo bemennem oda a munkaidom miatt...De 1ev alatt olyan valtozason ment at a testem, mint meg soha...es negativ iranyban, serdulokorban se volt ilyesmi, es nem epp pozitiv...
2011. aug. 30. 22:49
 10/10 anonim válasza:

Ennél már csak nagyobb változás, ha teherbe esel és mondjuk közben megvan, vagy ha eljön a klimax (40 év felett).


Én mindig elkéredzkedem a nődokihoz. Mivel a főnököm is nő, így midnig elenged. Szerencsére az ő nézete az, hogy egy egészséges dolgozó jobban dolgozik és többre megy vele...

2011. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!