Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen erős/jó görcsoldókat...

Milyen erős/jó görcsoldókat ismertek, menzesz görcsökre?

Figyelt kérdés
Meristin, algoflex m, cataflam, nospa, mesulid, buscopanon kívül? Mert sajnos egyik sem hatott:(
2011. aug. 31. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
NEkem sem használt egyik sem a NALGESINen kivül. Próbáld ki. Nem kifejezetten menzeszre....ez általános görcsoldó és fájdalom csillapitó. Napi max(!!) 2-t vehetsz be olyan erös. Recept nélkli gyógyszer :)
2011. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak az Apranax válik be, de ezt csak orvos írhatja fel.
2011. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem sose fáj semmim nekem ann iy a bajon m nagyon közuömbös vagyok előtte :( szerintem a fájdalomcsillapító elég
2011. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi..hát nem elég:( de köszönöm kipróbálom az elsőt!
2011. szept. 1. 14:35
 5/7 A kérdező kommentje:
a nalgesinről betegtájékoztatót tudnál küldeni?
2011. szept. 1. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is az apranaxot tudom ajánlani. Ha jóba vagy a háziorvossal biztos felírja :D Elvileg anya kapta pár éve ízületi problémára, de aztán rájöttünk, hogy mennyire jó menszi fájdalomra, és azóta is mindig van nagy készletünk belőle. Én nem igazán tudok létezni nélküle amikor megjön. Teljesen használhatatlan vagyok, ha nem veszem be, olyan rosszul vagyok.

De mivel semmi másra nem szedem, így sose szokok hozzá, és mindig jó.

2011. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jajj köszi:D
2011. szept. 1. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!