Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki várta/várja a menstruációját?

Ki várta/várja a menstruációját?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon vártam,mikor 12 voltam,de könyörgök,akinek még nincs meg,az ne is várja!! :D :// vagyis nem zavar engem,csak azért az szar amikor átázik az ember a nehezebb napjaiban
2011. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vártam. De eljött az idő :) Fontosnak tartottam természetesen, de nem tetszett az a havonta 1szer 5 napon keresztül vérzés :D
2011. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én minden hónapban nagyon várom, mindig mielőtt megjön, veszek neki kekszet és sütit majd ha megvan, egy székre rakom egy asztalhoz és együtt teázunk és kekszet eszegetünk miközben jókat cseverészünk a menstruációmmal
2011. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
XD te éész..
2011. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt időm várni,mert 10 voltam amikor megjött,de azt se tudtam mi lehet ez:(

15/L

2011. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én várom, hiába mondják (írják) egyes "nagyokosok", hogy ne várd, nagyon sz@r, de ez igen is egy nagyon fontos, és jó dolog. Azt jelenti, hogy lehet kisbabád. :) Szóval nagyon várom! :D
2011. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó: én is ezt mondtam, míg meg nem jött! :) hidd el, hogy nem olyan, mint hiszed. várod, hogy átázz, és rettegned kelljen, hogy ki látja meg, hogyan titkold el? várod h megszakadj, annyira fájjon a hasad, hisztizz, semmit se tudj csinálni?! minden hónapban egy héten vagy többön keresztül? hm?! mert ezzel jár! :) és akkor mindek várni? úgyis jönni fog..várdd csak, majd megbánod te még! ;)
2011. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én csak azért várom, mert félek, h sose jön meg
2011. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20:38-as, én is így voltam vele, aztán rendesen meglepődtem, mikor megjött. Még csak kétszer jött meg, legközelebb valsz. pénteken fog, szerencsére csak 3-4 napos volt eddig, úgyhogy szerencsére megúszom 1 nappal úgy, hogy suliba vagyok közbe... Aztán ahogy alakul, nem szeretnék suliba betétezni, tamponozni, sokkal kényelmesebb otthon.

12/L

2011. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NE várjátok! :D És ne féljetek attól h nem jön meg, mert 100% h megjön. És tényleg szar. Az állandó aggódás, hogy vajon meddig bírja a tampon/betét, mikor jutok el wc-re...és amikor reggel arra ébredek h összevéreztem a bugyim, gatyám, néha a lepedőt is :S Meg persze a fájdalom, ami iszonyatos. A legrosszabb az volt, amikor remegtem, szédültem, hányingerem volt,nem bírtam állni sem, nagyon erősen fájt az egész derekam mintha le akarna szakadni :S Jah és engem még az is zavar, hogy annyira félek az átázástól h gyakrabban kéne cserélgetni a tampont de ilyenkor nem tudom mit csináljak mert nem olcsó és az pazarlás lenne :D És ugye nem tudom h legközelebb mikor tudok wc-re menni...
2011. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!