Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használata fürdöruhában...

Tampon használata fürdöruhában. De lehet nem leszek vízes, vagy lehet mégis. A kérdés az, mi van ha a tampont nem tudom idöben kicserélni és olyan lesz a fürdöruhám? Vagy a fürdöruhába tegyek mini tisztasági betétet?

Figyelt kérdés
Különben lesz rajtam rövidnadrág.
2011. szept. 10. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tisztasági betétet szerintem ne tegyél be ha lehet h bemész vízbe!Ha tuti nem,és lesz rajtad rövidgatyó akkor miért ne.

A tampon amúgy bírja sokáig,vérzés erősségétől függ,hanyadik nap,stb.Én strandon sosem cserélem ki,5-6 órát elvagyok 1 tamponnal olyankor,és még sosem volt baj.

Amúgy biztos lesz valami mosdó ahol meg tudod oldani a cserét,ha úgy van.

2011. szept. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem mész vízbe, akkor tegyél tisztasági betétet. Ha mész vízbe, akkor előtte közvetlenül cseréld a tampont, meg amilyen gyakran tudod.

Tekintve, hogy ilyenkor nyitott a méhszáj és fogékonyabb vagy a fertőzésekre, a strandot nem ajánlanám menstruációkor, de ha nagyon akarsz fürödni, úgy tedd fel a tampont, hogy teszel rá előtte egy kis Canesten kenőcsöt, az megvéd a fertőzéstől (a nőgyógyászom mondta).

2011. szept. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 10. 07:57
 4/4 iceraven válasza:
100%
Létezik már olyan tampon amit ilyen esetekre találtak ki. Nézz utána, nem tudom a nevét, asszony használta.
2011. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!