Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? :O ( bővebben lent )

Ez mi lehet? :O ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

elvileg meg kellett volna már jönnie. általában az első napon már vérzek, de most erős a barna folyásom van és barna darabok is voltak. ez most baj? :S

voltam a nyáron dokinál, nem egészen egy hónapja és azt mondta, hogy minden oké. szóval most meg fog jönni?


2011. szept. 10. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfog nyugi ez természetes ez csak alvatt vér.
2011. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

*alvadt, kedves első.. :)

a színe, a darabok is normálisnak mondhatók, hiszen a nyálkahártyád az, ami leválik, és nem a véred folyik el :)

szóval nyugi, nekem késett már 2 hetet is, és utána csak kevés vér volt, ideges is lettem, pedig csak rosszul jött ki...

azért ha sokáig ilyen, mármint több ciklusban, akkor menj el megint dokihoz szerintem!

17/L

2011. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok és köszönöm a javítást.
2011. szept. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a doki is azt mondta, akkor tényleg semmi baj, és nekem is az a véleményem, hogy alvadt vérről van szó.
2011. szept. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!