Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka annak ha...

Mi lehet az oka annak ha szokatlanul kevés a menstruációs vér a korábi megszokotthoz képest?

Figyelt kérdés
Megvonásos jellegű.Nem vagyok terhes szerintem de azért még csinálok tesztet.Lehet ez már klimax jele?Kezd elmaradni?32 leszek még csak.Múlt hónapba nagyon megvolt.Mit tegyek,hhogy még ne klimaxoljak?
2011. szept. 11. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy klimaxolsz, én épp most, 19 évesen szembesültem ezzel a "problémával". Nálam 100% hogy nem vagyok terhes, én az idegességre gyanakszom... :S


Neked is sokáig tart, annak ellenére, hogy kevés? Nekem már majd egy hete nyűglődik...

2011. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
terhesség vagy fertőzés/gyulladás sokkal valószínűbb, mint a klimax
2011. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Félek mert sokan emlegetik a korai klímaxot.Nem szeretnék most hirtelen megöregedni.

Nem dohányzom és nem vagyok sovány.Szedek rendszeresen vitamint és eszek gyümölcsöt.Két gyereket szültem.Nem tudom mennyi esélyem lehet a korai klimaxra.

2011. szept. 11. 00:17
 4/4 anonim ***** válasza:
A vámpírok...
2011. szept. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!