Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbimbó melletti csomó?

Mellbimbó melletti csomó?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete nőtt egy csomó a mellbimbóm mellett, ami egy kicsit fájt ha hozzáértem, azóta már visszament a duzzanat de most megint megnőtt és fáj ha hozzáérek. akkora kb mint a mellbimbóm. mit csináljak?

15L


2011. szept. 11. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos, de azonnal, lehet semmi komoly, de jobb elejét venni a nagyobb bajnak!!!
2011. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jubilee ***** válasza:
Szólj édesanyádnak és menjetek el a tini nőgyógyászatra! Remélhetőleg semmi komoly, de jobb félni, mint megijedni!
2011. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
apukámmal élek és neki nem merem mondani, hova kell mennem? és kérni kell beutalót vagy mi? budapesti vagyok
2011. szept. 11. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmondhatod apukádnak is. Nincs ebben semmi szégyellni való, de mindenképpen el kell menned orvoshoz!
2011. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jubilee ***** válasza:
Édesapáddal is megbeszélheted nyugodtan! Kérlek, hogy minél előbb szólj neki, nehogy komoly baj legyen!
2011. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mi volt a bajod? Nekem is van egy. :(
2012. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia. megpróbálam nyomkodni hátha valami pattanásféle, és szerintem az is volt. Fehér cucc jött ki belőle, és miután kinyomtam teljesen pár napig szabályosan egy lyuk volt ott, aztán besebesedett és begyógyult. Azóta rendben van, de inkább menj el orvoshoz, ne rólam vegyél példát!
2012. ápr. 28. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!