Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet okom aggódni?

Szerintetek lehet okom aggódni?

Figyelt kérdés
Nemrégen hagytam abba a fogamzásgátló szedését. A következő hónapban a gyógyszer szerinti napon jött meg a menstruációm,ebben a hónapban pedig még nem. Gyógyszer szerint,már 2 napja meg kellett volna jönnie. Mióta abbahagytam a szedését az anyagcserém teljesen jó lett,viszont az arcomon rengeteg pattanás jött ki. Tegnap éreztem hasfájást,mintha meg akart volna jönni,de nem lett belőle semmi. Gondolom most áll vissza a szervezetem a régi kerékvágásba,ugyanakkor nagyon aggódom,hogy még nem jött meg. Szerintetek? Köszönöm a válaszokat előre is!!!
2011. szept. 12. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
szexeltél is?ez fontos kérdés....nekem ugyanigy a második hónapban jött össze ugyanis a kisfiam.
2011. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,de más módszerrel védekeztünk...
2011. szept. 12. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:
mivel ha szabad érdeklődni?teszteltél azért?
2011. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Óvszerrel. Még nem,gyógyszerhez képest 2 napot késett eddig.
2011. szept. 12. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Tabi abbahagyása után előfordul rendszertelen menzesz, főleg ha előtte (tabi előtt) sem járt pontosan. Idővel rendszereződik.
2011. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Késhet persze,de ha sokat késik,azért tesztelj,semmi sem 100%
2011. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!