Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb visszatérő...

Mi a legjobb visszatérő hüvelygomba kezelésére, van valami bevált módszere valakinek?

Figyelt kérdés
Visszatérő hüvelygombám van, ami rettenetes tud lenni, 2 éves a kislányom és a szülés óta ez rendszeresen visszatér. A nőgyógyász már sok fajta kúpot felírt és krémeket, volt olyan bogyó amit a férjemnek is be kellett vennie. Ha használt is valamelyik csak max.2 hónap és újra visszajön.Már nagyon el vagyok keseredve:(
2011. szept. 12. 11:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

kenettenyésztés volt?

amúgy meg bőr- és nemibeteg gondozót keressétek fel együtt a férjeddel, mert úgy látom a nőgyógyászod nincs a helyzet magaslatán

+ még egy javaslat: nézesd meg a cukrodat

2011. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazán tudok sokat az ilyenekről, de nem lehetséges, hogy ilyenre javasolják a candida diétát?
2011. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
19%

Megelőzés! Rendszeres tisztálkodás, de intim mosakodók kerülése.

Hordj pamut, jól szellőző bugyit, mert a gombának kell a nedves környezet. Ne hordj szűk nadrágot, s ha teheted, inkább szoknyát vegyél. Otthonra akár ne hordj bugyit egyáltalán.

Kerüld az élesztős, gombás ételeket! Használj olyan fűszereket, amik gombaölő hatásúak (pl. fokhagyma, kakukkfű, borsmenta, rozmaring, teafalevél, aloevera, graepfruitmag, búzafű, szegfűszeg, torma, gyömbér, kurkuma, Cayenne-bors).


És ami még nálam bevált (immár két éve tünetmentes vagyok, előtte folyton gombásodtam): ha egy kicsi jelét is érzed a gombának, akkor azonnal kezeld helyileg gombaölővel! Pl. a canesten kombi jó, ilyenkor nem kell végigcsinálni a kezelést, csak egy éjszakára. Mivel még nem jött erősen elő a gomba, meg fogja állítani. Vagy ha másnap is érzed, akkor még egy, de ha időben elkapod, akkor erre nem lesz szükség.

2011. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon sokáig problémám volt ez. nekem az immun-erősítés segített. Olajfa kapszula + grapefruit mag cseppek, néhány havonta 2-3 hetes aloe kúra.

na meg persze a fogamzásgátló tabletta elhagyása, gyanítom, nálam az volt a ludas...te szedsz valamilyent?

2011. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

*ilyenkor nem kell végigcsinálni a kezelést


Zseniális! Ettől lesz rezisztens a gomba.

2011. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Fogamzáságtót nem szedek, pont emiatt. Nemi beteg gondozóba sajnos már jártam még amikor terhes voltam, mert terhesség alatt is folyamatosan gombám volt. Ott HPV típusi vírust találtak. Már nagyon ki vagyok borulva, hiszen nem váltogatom a partnereimet, férjnél vagyok és egy kezemen meg tudom számolni, hogy életembe eddig hány férfival voltam. Rendszeresen tisztálkodom, mindig van itthon Canesten krémem. most olvastam intim mosakodó gélről Saforelle, ami állítólag gomba ölő, ez tényleg jó?
2011. szept. 12. 12:06
 7/30 anonim ***** válasza:

"*ilyenkor nem kell végigcsinálni a kezelést


Zseniális! Ettől lesz rezisztens a gomba." épp írni akartam én is :S


Kérdező, felejtsd el a Canestent, pláne a krémet - és menjetek el a nemibeteg gondozóba te és a férjed is (2 éves a gyerek, ha a terhesség alatt voltál, az már nagyon rég volt), csináltassatok mindketten kenettenyésztést

2011. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Én RENGETEG mindent kipróbáltam már, persze kezdve az orvostól orvosig való rohangálással és csak teltek az évek. Amit kaptam kúpok,gyógyszerek mint ahogy nálad is kedves kérdező ideig-óráig segítettek aztán minden kezdődött elölről. Felvettem a Gynevac injekciókúrát férjemmel együtt. Nem használt pedig nagyon hittem benne. Annyi de annyi tippet kaptam akkor ,hogy a hajam égnek állt. A diétákat nem tudom,nem tudnám betartani,vékony vagyok :) imádok sütni kelesztett tésztákat, mindent amit pont a diéta tiltott. Nem kezdtem bele, helyette rátaláltam erre : Ezüskolloid Dr. Juice. Na ez az ami ÉVEK HOSSZÚ SORÁN ÁT KíSÉRŐ,KíNZÓ GONDOMTÓL SZABADíTOTT MEG!!Ez nekem maga volt a CSODA 3 hét kezelés után vége! Nem placebó,hisz 1000%-ban bíztam az injekciókúrában is és még előtte sok mindenben még ami másoknak bejött. Sőt ebben nem tudtam nagyon hinni ,de ez volt még a kitűzött cél annyi gyógyulásról olvastam,hogy ki kellett próbálnom. Csak 3 hétig kortyoltam belőle a súlyomnak megfelelő mennyiséget és egyszer csak azon kaptam magam hogy nem viszketek odalent. Amúgy higiénikus vagyok pont amennyire kell nem viszem túlzásba sem. Sokszor sírtam miatta hisz évekig kísért,megkeserítette a szexuális életünket is férjemmel. Kb 2 éve próbáltam ki és láss csodát előtte havonta jött elő sőt sűrűn volt hogy csak menzesz idejére múlt el aztán folyt.köv és most semmi. 1 évre rá éreztem nagyon gyenge viszketést csak akkor nyúltam megint az ezüstvízhez de csak 2-3 napig kortyoltam és semmi bajom :) Nagyon boldog vagyok! Aki nem élte ezt át az nem is tudja milyen érzés ez a magazbiztosság hogy nem jön elő ,nem kell ezzel élnem és nem rettegek attól ,hogy mikor kezdődik minden elölről. Kedves kérdező egy próbát megér!Mielőbbi gyógyulást!Neked is segíteni fog!
2011. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hol lehet ilyen ezüst vizet venni? Már mindenben bízom csak segítsen valami:(
2011. szept. 12. 13:00
 10/30 anonim ***** válasza:

Ezt gyógyszertárban is meg lehet venni,ha nincs talán megrendelik.

[link] itt a weblap ahol olvashatsz róla de lehet meg tudod itt is rendelni.

2011. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!