Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet inkontinencia?

Ez lehet inkontinencia?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon erős folyásom volt, mivel el is mentem az orvoshoz adott egy krémet, de nem múlt el, most azonban nincs fehér folyás csak szimplán nedves a bugyim. ( nem elélvezés )

Szerintetek mi lehet ez ?

15/L


2011. szept. 14. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Jaj, drága 15 éves nagylány, inkontinenciád is lehet, hogy lesz, kb. 60 év múlva. Az öregkori elgyengült izomzat miatti vizelettartási nehézséget hívjuk inkontinenciának. Ez fehérfolyás, de már nem kóros, mint akkor volt, mikor a krémet még nem használtad.
2011. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Eddig nagyon erős folyásom volt, mivel el is mentem az orvoshoz adott egy krémet, de nem múlt el, most azonban nincs fehér folyás csak szimplán nedves a bugyim."

Ezek szerint elmúlt.

Gondolom valamilyen fertőzésed volt, és azért kaptál krémet - sima fehérfolyásra nem adnak, az normális dolog.

Szerintem most van fehér folyásod - az ugyanis jó esetben csak a nedvesség következtében érzékelhető.

Az inkontinencia vizelettartási probléma,m szerintem azt éreznéd, ha nem tudnád rendesen tartani a vizeleted. És nem mellesleg akkor pisis lenne az alsóneműd, ami ugye enyhén sárgás, és jellegzetes illatú.

Tehát szerintem fehérfolyásod van, ha nagyon zavar a mennyisége, akkor használj tisztasági betétet, de ha nem jelentős a mennyisége, akkor jobb, ha hagyod magad szellőzni.

2011. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szagold meg a bugyid. Ha pisi szaga van, akkor sem biztos, hogy inkontinencia, lehet, hogy csak felfáztál. De az is lehet, hogy nem pisi, hanem sima hüvelyváladék.
2011. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy sima hüvelyváladék, mert az igazság az, hogy a krémet nem használtam rendszeresen és el sem fogyott, mindig elfelejtettem kenni, és azután is volt még folyásom. Fehér és szagos , ami igen fertőzés volt. Mostanában már egyáltalán nem használtam a krémet, lehetséges, hogy " magától megjavult " volna és azért jön már csak sima folyás ?

De egyébként az természetes, hogy érzed amikor kijön ? Amúgy lehetséges, hogy fel is vagyok fázva. Nem tudom már. :/

2011. szept. 14. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
A természetes fehérfolyás tisztítja meg a hüvelyed az elhalt hámsejtektől és egyéb nem odavaló dolgoktól. Amíg nincs szaga, nem fáj, viszket vagy csíp, addig teljesen normális.
2011. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akarommondani, amíg nincs kellemetlen szaga, mert egy bizonyos illata azért van.
2011. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és ha naponta elég egyszer bugyit cserélni, addig nincs gond
2011. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Ma úgy csináltam, hogy reggel tettem fel egy olyan vékony illatosított tisztasági betétet, amikor pedig hazajöttem kicseréltem így még a bugyi is maradhatott. :)
2011. szept. 15. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!