Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum szedése után...

Antibiotikum szedése után mivel tudnám helyreállítani a belső egyensúlyomat?

Figyelt kérdés

Voltam nődokinál megvizsgált és azt mondta, hogy semmi gond. Az antibiotikumot a háziorvos írta fel. És annak a beszedése után jött ez rám.

Sztem az antibiotikum szétcs.szte a bélflórám. Nagyobb mennyiségű lett a fehérfolyásom ill. kis viszketés is fennáll! Valami tapasztalat ilyen esetben?


2011. szept. 17. 16:34
 1/6 anonim válasza:
A sanofi-aventis Normaflore nevű készítménye hatékonyan, mégis szelíden állítja vissza a bélflóra egyensúlyát. Szabályozza a bél baktériumflóráját, fokozza a szervezet természetes ellenálló képességét, és a bélflóra egészségének biztosítása révén helyreállítja az emésztést.
2011. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
**vagy a Normaflore.
2011. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

több fehérfolyás és viszketés, az fertőzés - a nőgyógyászod vegyen kenetet tenyésztéshez...vagy cseréld le a nőgyógyászod, ha szerinte semmi gond


azt viszont nem értem, milyen összefüggés van a bélflórád és a hüvelyed közt...

2011. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A nődoki korábban vizsgált meg, mert fájt a hasam pisilés közben. Azt mondta ő nem talál se gyulladást semmit ez nem az ő hatásköre már. Elmentem a háziorvoshoz ő írta fel ezt az antibiotikumot. Beszedtem 5 napig reggel este, és utána jött rám ez a bő fehér folyás meg enyhe viszketés. Nem fertőzés, mert nem sárgás, nem kellemetlen szagú semmi.

Az a köze a bélflórámnak a folyásomhoz, hogy sztem ez a húgyutakra ható antibiotikum kikészítette az alsó fertályomat és vissza szeretném állítani az egyensúlyát.

2011. szept. 17. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
normaflore, valóban, azon kívül sok-sok-sok kefír, joghurt !!!
2011. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gasztró 825 port ajánlom. Igaz drága, de nagyon jó. Gyntima probiotikumos, teafaolajas hüvelykúpból egy kúrát érdemes lenne csinálnod.
2011. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!