Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló probléma?!

Fogamzásgátló probléma?!

Figyelt kérdés
Lindynette 20-at szedek. Ha bemegyek a gyógyszertárba kiváltani és megmondom hogy szeretném kicseréltetni Sensonette-re akkor kicserélik nekem?
2011. szept. 19. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. Valószínűleg nem véletlenül ezt kaptad. Ha pedig valamiért nem jó, akkor DOKI dönti el, mit kapsz helyette.
2011. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Sensonette hatóanyaga ugyanaz mint a Lindynette-nek. Előtte mercilon-t szedtem. De nekem ez drága.
2011. szept. 19. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem adhat ki mást, max ha nincs raktáron és a hatóanyag azonos, de ez is ritka, inkább hozatnak másnapra.

Ha le akarod váltani, elmész a dokihoz és elmondod neki az összes problémádat, kezdve azzal, hogy ez neked drága.

Majd akkor ír másikat, és kiválthatod az új receptet.

2011. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És háziorvos is felírhatja ugyanazzal a hatóanyaggal? mert most voltam nő dokinál...és ő írta a 8000ft-os helyett ezt...de ez még mindig sok..:S
2011. szept. 19. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!