Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A baratommal aktiv nemi...

A baratommal aktiv nemi eletet elunk és altalaban mindig hasznalunk ovszert eddig max 1-2 nap eltolodassal, de mindig megjott a havi verzesem. Most pedig aggodom mert 3 napja kesik. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha csak általában használtok óvszert, akkor igen, terhes lehetsz.
2008. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindig hasznalunk ovszert, de a multkor lecsuszott, nem gondoltuk azt, hogy esetleg valami gond lehet belole es nem vettem be esemenyutani tablettat
2008. márc. 11. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lecsúszott, az hogy történt, kifoly a sperma vajon? Mert ha igen, akkor előfordulhat hogy terhes vagy. Azonban az is lehet, hogy azért nem jön meg mert stresszelsz, hogy terhes vagy. Nekem is volt ilyen. Próbálj meg megnyugodni, tudom nehéz, és ha még 2 nap múlva sem jönne meg, vegyél egy tesztet.
2008. márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat nem hinnem h kifolyt, mivel a vege kint volt az ovszernek, mar 4ik napja h nem jott meg, holnap keszulok tesztet venni
2008. márc. 12. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!