Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Arra vagyok kíváncsi,...

Csajok! Arra vagyok kíváncsi, hogy ti is sokat esztek ha megvan? Én képes vagyok szinte egész nap enni, kivéve este, ilyenkor. Ez normális, ja és ilyenkor kicsitt érzékenyebb vagyok, meg ilyen másokon való segítés is rámjön, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Az a szerencsém, hogy nem vagyok hízékony, különben már gurulnék... :) Amúgy is bírok enni, de ilyenkor még többet eszek.
2011. szept. 20. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

én is rengeteget, nem is akkor, inkább előtte napokban :D

akkor inkább csak fekszem, semmi erőm nincs :D

2011. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pár éve még nagyon kívánós voltam, pláne a lekváros kenyérre. Azelőtt pár nappal hogy megjött volna, darabszámra tudtam enni :D Viszont mostanában nincs itthon lekvár, de valahogy nem is kívánom :D
2011. szept. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább az előtte lévő napokban eszek többet. Az érdekes, hogy egy teljes hónapig nem kívánom az édeset, de mielőtt megjön általában le le csusszan 2-3 kocka csoki. Amikor megjön, akkor meg rám szakad a takarítási mánia. A nagytakarítást tuti, hogy a menzimhez igazítom. Akkor biztos van kedvem is hozzá.
2011. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, h többet ennék, mint szoktam.
2011. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ó, én a hűtőt feleszem, de szerencsémre én sem vagyok olyan nagyon hízós fajta...nekem is takarítási kényszerem lesz, mindenki után önként és dalolva elpakolok:D.Én is segíteni akarok hirtelen másokon, de ha valamit fel akarok venni, és az mondjuk szárad, vagy éppen mosásba van, akkor anyu haja lehullik miattam(Xdd)és ott kő kövön nem marad...tuti olyankor levágom a hisztit..:DDde a családtagok türelmesek...:))
2014. jan. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!